Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Biçiklet me palosje - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Biçiklet me palosje,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Biçiklet me palosje Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedez Benz E class

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 23:11 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 Premium Plus 2.0 Benzine

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 23:04 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 S-Line 2.0 Benzine

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 13:24 Makina  ·  Volvo  ·  V60  ·  Tiranë

VOLVO V60 MOTORR 2.0 DIESEL VITI 2014

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen Passat 2.0 Naft Viti 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 17:52 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

OKAZION!! Shitet Audi A4

7 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 11:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Vlorë

Gl320 Blutec super okazion!!!!

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 11:02 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet 20 me palosje

100 EUR

22 Tet 09:19 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

biciklet

900 EUR

13 Tet 05:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Vlorë

Gl320 Blutec super okazion!!!!

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 14:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Vlorë

Gl320 Blutec super okazion vetem per 1 jav!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 18:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Vlorë

Gl320 Blutec super okazion!!!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 09:52 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Audi A4 3.5 TDI Automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Korr 18:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 250  ·  Tiranë

SHITET GLC 250 D 4 MATIC OKAZION!!!!!!!!!!!

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 23:48 Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped  ·  Të tjera  ·  Durrës

Biciklet 20

100 LEK

16 Pri 18:25 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklet 20 me palosje

100 LEK

16 Pri 18:22 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklet 20 me palosje

120 LEK

16 Pri 18:15 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  biçikleta origjinale 28" city  ·  Durrës

Biciklet me palosje

240 LEK

12 Pri 08:22 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet Biciklet ( me palosje )

150 LEK

27 Sht 21:00 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklet WindWeehel

200 EUR

01 Korr 08:35 Të tjera  ·  Tiranë

Biciklet me palosje

60 EUR

20 Pri 11:30 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet elektrike me bateri

500 EUR

10 Pri 10:06 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Korçë

seat leon

3 600 EUR

24 Shk 07:57 Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped  ·  Të tjera  ·  Durrës

Shes Biciklet

15 000 LEK

09 Sht 23:50 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet

150 LEK

03 Qer 14:25 Të tjera  ·  Tiranë

Biciklet

7 000 LEK

03 Qer 14:25 Të tjera  ·  Tiranë

Biciklet

70 000 LEK

03 Qer 14:25 Të tjera  ·  Tiranë

Biciklet

70 000 LEK

03 Qer 14:25 Të tjera  ·  Tiranë

Biciklet

70 000 LEK

03 Qer 14:25 Të tjera  ·  Tiranë

Biciklet

70 000 LEK

25 Tet 17:37 Të tjera  ·  Tiranë

Biciklet me palosje

12 000 LEK

23 Tet 12:29 Të tjera  ·  Shkodër

Bicikleta

100 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Biçiklet me palosje | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione