Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMW 525 d - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW 525 d,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj BMW 525 d Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:23 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Tiranë

Kawasaki ZX-6 Ninja

Dje 13:21 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha X Max 300 Super Gjendje

5 500 EUR

Dje 13:14 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Bmw 525 Automatike

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 10:52 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Durrës

BMW Seria 5, 525 D, Facelift.

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
12 Qer 21:06 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford kuga 2.0 naft 2014

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 19:50 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Alcatel 1060 D

1 EUR

18 Maj 03:09 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vlorë

Opel Corsa 1.2

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 14:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

x max 300

6 400 EUR

16 Pri 15:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2+Garazh , Pamje Deti,Vila e Zogut, D

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
15 Pri 11:52 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Kukës

GOMA VERE 275 45 21

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Nën 18:34 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Berat

Bmw 525 d

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 18:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 250  ·  Tiranë

SHITET GLC 250 D 4 MATIC OKAZION!!!!!!!!!!!

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 17:11 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Bmw 525 d automat

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Shk 12:48 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Tropojë

��BMW 330 d 2008 manual gjendja 10/10

4 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 18:17 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Durrës

Bmw 525d 2011 okazion

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 20:00 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Bmw automat lci

5 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Shk 23:48 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Durrës

BMW 525d 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Jan 22:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

Mercedez Benz E250 D 1993 gjendje shum e mire

4 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: > 500 000
19 Jan 13:08 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Durrës

Bmw 525 d 2004

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 15:57 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Durrës

BMW 525 d Premium Luxury

12 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 04:54 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Bmw

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 02:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes-Benz ML 350 4Matic (118.000 Km)

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Maj 15:28 Makina  ·  BMW  ·  745  ·  Kukës

BMW 745i V8 333ps

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 15:46 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Fier

BMW 525 d stage2

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 15:35 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Auto pjese

1 EUR

27 Mar 21:07 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Bmw 525d FULL viti 06, me letra per 1 vit , OKAZION!

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 16:28 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

bmw 525 D 2016 nga gjermania

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 21:48 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

BMW 525 D

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 21:40 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Serie 5 . 525 D

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 12:29 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

BMW 525 LOOK M

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 16:37 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Elbasan

BMW 525 D 2.5 nafte

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 17:15 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Korçë

Bmw 525

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 21:28 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Shitet 525 d m paceket

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 20:49 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 13:16 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Bmw 525 d

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 20:45 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Kukës

!!!Shes Urgjend !!! Bmw 525 d xDriver

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 15:53 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Kukës

Shes Urgjend Bmw 525 d xDriver

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 14:46 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Shitet Bmw 525 D Automat

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 14:55 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

BMW 525 d me targa te huaja

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 12:39 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Okazionn BMW Seria 5 2.5 D

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 20:21 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Kukës

BMW 525

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 20:34 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

BMW 525 i benzine gaz okazionn cmim i diskutueshem

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 09:37 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

BMW 525 D 2005 “OKAZİON”

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 13:13 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Berat

Pjes kembimi

04 Qer 16:36 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Durrës

BMW 525 d bejm ndrrim

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 14:50 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

bmw 525d

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 20:08 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Shitet BMW 525 D 2005 7500€ dal ne qarkulim 2008

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMW 525 d | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione