Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi 3.0t - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi 3.0t,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Audi 3.0t Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:36 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Tiranë

Kawasaki ZX-6 Ninja

Sot 11:36 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha X Max 300 Super Gjendje

5 500 EUR

Sot 10:19 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi A7 2017///OKAZION

1 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:57 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0T SUPERCHARGED

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:12 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 S line Full Okazion

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
12 Qer 21:06 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford kuga 2.0 naft 2014

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 12:59 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Fier

AUDI A7

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 09:37 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Lushnjë

Audi A6 3.0T Supercharged ❗❗

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 18:09 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Qer 08:39 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 L MATRIX 2016 FULL OPSION

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 05:27 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0Tfsi benxine-gaz

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
24 Maj 22:26 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 3.0T 2014 11€

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
20 Maj 22:31 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

2012 Audi A7 3.0T Automat

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Maj 03:09 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vlorë

Opel Corsa 1.2

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 08:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

PJESE KEMBIMI W212 Kupe E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
13 Maj 08:15 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 270  ·  Tiranë

Pjese kembimi per Benz CLK 270 automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
09 Maj 16:00 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Lushnjë

Okazion Audi A7 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 07:08 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Lushnjë

audi a8l 3.0t benzin gas

26 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 07:08 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Lushnjë

audi a6 3.0t

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 15:33 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 Benzin+Gaz

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 14:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

x max 300

6 400 EUR

28 Pri 14:56 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0T supercharger

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Pri 21:03 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

AUDI A6 / OKAZION/ BENZIN+GAZ / SUPER GJENDJE

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 19:36 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 / SUPER GJENDJE / BENZIN + GAZ

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 17:51 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

AUDI A6 SUPER OKAZION/ SUPER GJENDJE

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 20:32 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

AUDI A6 SUPERCHARGER OKAZION

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 16:19 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

AUDI A6 SUPER GJENDJE ��OKAZION ��

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 21:57 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

OKAZION AUDI A6

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 19:20 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

OKAZION AUDI A6

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 19:11 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

OKAZION AUDI A6 SUPERCHARGER

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 19:46 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Lushnjë

audi a8l 3.0t benzin gas

28 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 19:41 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Lushnjë

audi a6 3.0t

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 17:18 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Lushnjë

audi a6 3.0t

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 16:41 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Lushnjë

audi a6 3.0t

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 16:38 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Lushnjë

audi a8l 3.0t benzin gas

28 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 12:06 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUDI A8L

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online Shitësit të Besuar
10 Mar 18:18 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Okazionn Audi Q5 3.0T gati per targa

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Mar 19:48 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Lushnjë

audi a8l 3.0t benzin gas

28 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 15:12 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

AUDI A6 3.0T Supercharger

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 15:58 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi A7 3.0t supercharged

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 21:14 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Lushnjë

audi a8l 3.0t benzin gas

28 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 21:07 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Lushnjë

audi a6 3.0t

123 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 22:54 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Lushnjë

audi a6 3.0t

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi 3.0t | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione