Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Be - Makina Të gjitha në Shkodër

Rover , 3
Audi , 2
Ford , 2
BMW , 1
Fiat , 1
Smart , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Be,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Be Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Gush 20:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Shkodër

Kerkoj pun shofer

12 345 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Dhj 21:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Makina eshte ne gjendje shum te mir me gjitha sherbimet e be

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 17:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 65 AMG  ·  Shkodër

MERCEDES-BENZ S65 AMG V12-Biturbo

32 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Gush 18:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Shkodër

1979 Mercedes-Benz 280SE - Automatic

12 700 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Korr 15:06 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Shkodër

Shitet smart gjendje shume e mire

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Korr 18:02 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Shkodër

BMW 320

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 19:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Shkodër

Mercedes E class 280 super e paster

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 09:43 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

Shitet Audi A6 300tdi 4x4 ose ngrrohet

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 16:56 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

Shitet-nderrohet

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 15:25 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

Ford

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Mar 09:49 Makina  ·  Rover  ·  75  ·  Shkodër

Rover 75

20 Mar 09:45 Makina  ·  Rover  ·  75  ·  Shkodër

Rover 75

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 19:47 Makina  ·  Fiat  ·  Palio  ·  Shkodër

Fiat Palio dizel

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Shk 14:07 Makina  ·  Rover  ·  75  ·  Shkodër

Rover 75 Nderrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 18:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

VW Passat 1.9 TDI -98

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 19:29 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

a6

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 09:11 Makina  ·  Shkodër

Ford Escort benzin -97

1 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Be | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione