Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

discovery | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Land Rover , 696
BMW , 4
Chrysler , 2
Toyota , 2
Audi , 1
Honda , 1
Mazda , 1
Opel , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe discovery,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj discovery Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:40
Linku:
Dyqani ,

Land Rover Discovery Sport 2016

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:31
Linku:
,

Audi A4 (S4) Full opsion

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:50
Linku:
Dyqani ,

Land Rover Discovery HSE

49 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:12
Linku:
,

Land Rover Discovery 5 2017 3.0 Naft

48 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 11:38 ,

Land Rover Discovery

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:14 ,

land rover Okazion

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:14 ,

goma foristrade 255/85/16

350 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:08 Dyqani ,

Range rover sport panorama

32 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:08 Dyqani ,

����Okazion Land rover Discovery 4 ����

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:38 ,

Land Rover DISCOVERY 4, 3.0 SDV6 HSE Luxury Full

14 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 ,

Land Rover Discovery TD5 seria 2

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:07 ,

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:07 ,

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 ,

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:03 ,

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:36 ,

LAND ROVER DISCOVERY 3

8 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:52 ,

BMW X5 3.5d Xdrive Black Edition 3.0L 10/2015 M Twin Turbo

33 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:52 ,

ML 350 BLUETEC 2014 360 grade kamera AMG Panorama W166

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:31
Linku:
,

Audi A4 (S4) Full opsion

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:12
Linku:
,

Land Rover Discovery 5 2017 3.0 Naft

48 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:32 ,

SHITET!!

9 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:23 ,

Land Rover Discovery 2 4.6 Benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:28 ,

Shkoder

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:06 ,

LAND ROVER TD5 CAMPING

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:06 ,

Land Rover Discovery 4 HSE 3.0 Tdv6 Bi-turbo Full Optionn

15 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:50 ,

Td5 ne shitje

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:02 ,

Caddy

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:50
Linku:
Dyqani ,

Land Rover Discovery HSE

49 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:41 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins,Nderrohet

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:40
Linku:
Dyqani ,

Land Rover Discovery Sport 2016

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 02:19 ,

Land Rover TD5 Discovery 2

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 20:34 ,

Land Rover discovery 2 v8 4.0 benxin gas

7 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Gush 09:15 ,

LAND ROVER DISCOVERY ne shitje ose nderrim

13 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 15:00 ,

Landrover discovery 2

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 20:06 ,

Land Rover Discovery 2 TD5

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Gush 17:18 ,

LAND ROVER DISCOVERY 3

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 13:50 ,

Land lover discovery

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 11:46 Dyqani ,

LAND ROVER DISCOVERY SPORT �� AUTO PENTA ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 16:54 ,

Land Rover Discovery 3

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Gush 15:46 ,

Shitet/Nderohet Rover DISCOVERY 4, 3.0 SDV6 HSE Luxury Full

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 12:59 ,

ML 6.3 AMG

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Gush 21:11 ,

SUPER OKAZION DISCOVERY

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 15:39 ,

TD5 ne shitje

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 14:26 ,

SE260 SEL W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 19:34 ,

���� LAND ROVER DISCOVERY LUXERY SD4 SAFARI!

9 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 16:06 Dyqani ,

Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6

10 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 10:48 ,

Shitet Land rover discovery 2.5 naft kamje manual 4x4

4 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 17:48 ,

Range rover Discovery viti 2017 HSE 3.0 nafte

42 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Gush 12:47 ,

Discovery

24 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 12:44 ,

Discovery

22 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Gush 09:17 ,

Land Rover discovery 2 v8 benxin gas

7 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Gush 08:22 ,

Shitet foristrade Land Rover discovery 4

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 16:43 ,

Land Rover Discovery 2

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj discovery | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione