Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | GLE-Class

GLE 250 , 13
GLE 350 , 176
GLE 400 , 4
GLE 500 , 2
GLE 63 AMG , 17

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:55
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES-BENZ GLE 350d COUPE

46 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Dje 23:55 ,

SHITET GLE 350

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 21:27 Dyqani ,

GLE 3.0 DIEZEL AMG 4 MATIC FULL OPTIONS 2016

38 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:47 Dyqani ,

Mercedes Benz GLE AMG LINE 350 bluetec

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:56 ,

����SHITET GLE 350 D SUPER GJENDJE����

49 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:21 ,

GLE ‼️

39 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:36 Dyqani ,

Mercedes Benz Gle 350 Bluetec -16

38 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:36 Dyqani ,

Mercedes Benz Gle 350 Bluetec -18

53 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:32 Dyqani ,

MERCEDES GLE 350d - DESIGNO - AMG LINE - PANORAMA - 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:54 ,

SHITET MERCEDES BENZ GLE 350 D GJERMANIE

37 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:04 Dyqani ,

Gle 350 naft

48 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:04 Dyqani ,

Mercedes GLE 350 naft night packet

39 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:42 ,

Mercedes Benz GLE 350 Blutec / AMG Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:55
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES-BENZ GLE 350d COUPE

46 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:55 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ GLE 350d 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:55 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ GLE 350d

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 08:06 ,

2016 Mercedes Benz GLE super ofert

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 03:23 ,

Mercedes Gle Coupe

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Maj 23:16 ,

MERCDES-BENZ GLE 350 COUPE , BLER tek MERCEDES Albania

47 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Maj 14:35 Dyqani ,

Mercedes Benz Gle 300d Suv

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 08:37 ,

Mercedes Benz GLE350d 4matic

78 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Maj 07:47 ,

GLE350d 2016

31 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 16:22 ,

Shitet Benz GLE diesel vit 2016

36 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 12:46 ,

SHES GLE VITI 2016

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 10:04 ,

GLE 2016 nafte

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Maj 19:56 ,

GLE400 AMG

82 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Maj 14:36 ,

MB GLE 350d 4Matic

39 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 14:12 ,

GLE 350d Coupe

50 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Maj 10:02 ,

GLE COUPE 350 2016 4matic FULL OPSION

45 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Maj 10:47 ,

GLE 350 2021 Benzine KM 6653

74 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Maj 10:47 ,

GLE 450 4Matic 2021 EXTRA FULL 6+1

74 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 16:24 ,

Gle 43 Amg Shitet/Ndrohet��

49 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Maj 08:13 ,

Shitet GLE 350

39 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Maj 18:00 ,

SHITET GLE 43 AMG COUPE

52 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Maj 11:54 ,

GLE350

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 12:09 ,

Mercedes Benz GLE 350d

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 10:20 ,

Mercedes Gle 250d Premium ///AMG

37 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 13:58 ,

GLE350D AMG LOOK 2016

41 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Maj 11:09 ,

Okazion

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Pri 13:44 Dyqani ,

Mercedes Ben GLE 350d Suv

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
28 Pri 08:05 ,

Shitet Mercedes Benz GLE e 2016 AMG Line

41 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Pri 18:31 ,

GLE 400 AMG Packet Fabrike

40 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Pri 11:21 ,

2018 Mercedes Benz GLE 350

1 811 113 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Pri 11:18 ,

2018 Mercedes Benz GLE 350

1 811 113 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Pri 21:22 ,

GLE 350

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Pri 14:02 ,

Shitet

37 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Pri 09:59 ,

Shitet MB GLE 350 AMG Benzine 37000Eu disk

37 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
22 Pri 21:12 ,

Okazion GLE 350 benzin

33 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Pri 22:26 ,

Shitet GLE 2019 350d 4 matic

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione