Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz GLE-Class Të gjitha në Tiranë

GLE 250 , 6
GLE 350 , 179
GLE 400 , 7
GLE 500 , 1
GLE 63 AMG , 27

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:23
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE 350d Europe Masazh/Dyert me thithje

35 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:57
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE Coupe 350 BlueTec (Nafte, pa taks lluksi)

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Dje 22:18 Makina , Tiranë

SHITET GLE 350 D SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

37 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:23
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE 350d Europe Masazh/Dyert me thithje

35 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:57 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE Coupe 350 BlueTec (Nafte, pa taks lluksi)

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:10 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz GLE 350d 4MATIC 6000 Km

78 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 16:46 Makina , Tiranë

GLE 350 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

43 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:35 Makina , Tiranë

GLE 53 AMG 2022 SUPER FULL OPSION

92 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 15:56 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE

48 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 14:30 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Mercedes Benz GLE350,11/2015.Bluetec ��������

32 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:02 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes benz GLE 350 cupe Naft ����super full

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:31 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES GLE 350 CDI AMG LINE FULL OPSION

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 05:37 Makina , Tiranë

GLE 2017 - 350 Dizel

33 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 21:50 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GLE 6/2018

38 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
01 Qer 13:39 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz GLE 350d 4MATIC 6000 Km

78 000 EUR

30 Maj 17:17 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz Gle 350d Amg-Line 2016 Fullll

33 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 10:57 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES GLE 350d - AMG LINE - 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 14:08 Makina , Tiranë

GLE\ viti 2016\cmimi 35.000 euro i diskutueshem

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 08:47 Makina , Tiranë

Gle 6.3s AMG

75 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Maj 00:26 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Gle400d

77 000 EUR

27 Maj 19:55 Makina , Tiranë

Mercedez Gle 63

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Maj 21:39 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GLE 350 FULL OPTIONS

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 19:57 Makina , Tiranë

GLE 350d

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 19:02 Makina , Tiranë

GLE 350d COUPE

53 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Maj 12:33 Makina , Tiranë

GLE 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Maj 20:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE 350D 4 Matic

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Maj 13:13 Makina , Tiranë

GLE 350

33 500 EUR Çmimi me zbritje

19 Maj 17:26 Makina , Tiranë

GLE 63s

70 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Maj 15:31 Makina , Tiranë

SHITET GLE 63 AMG

75 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Maj 04:33 Makina , Tiranë

GLK 350 BENZIN GAZ

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 00:36 Makina , Tiranë

GLE OKAZION 2016 33.000€

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Maj 18:28 Makina , Tiranë

2017 MERCEDES BENZ GLE 350

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Maj 18:31 Makina , Tiranë

Benz Gle 350

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 11:24 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE 350d Europe ���� Masazh/Dyert me thithje

35 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 17:51 Makina , Tiranë

Mercedez gle 63amg

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Maj 14:54 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ GLE 350 D GJERMANIE

37 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Maj 10:14 Makina , Tiranë

GLE 350d Coupe

50 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 17:59 Makina , Tiranë

Shitet GLE 350D Coupe 2018 - 47.000 Euro I padiskutueshem.

47 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 17:28 Makina , Tiranë

Shitet GLE 350D 2018.

50 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 17:24 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GLE 350 LOOK AMG

34 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Maj 15:46 Makina , Tiranë

Shitet GLE Coupe 2017 - Full Options - AMG Look -

48 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Maj 12:44 Makina , Tiranë

SHES GLE VITI 2016

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 07:26 Makina , Tiranë

Gle 2016 2016 AMG

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 04:48 Makina , Tiranë

Glc c300 , 2.0 benzin, viti 2016

24 500 EUR

02 Maj 12:59 Makina , Tiranë

Gle Amg 6.3s

70 EUR

30 Pri 22:02 Makina , Tiranë

Shitet GLE 350

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 19:04 Makina , Tiranë

Mercedes GLE 350

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 10:45 Makina , Tiranë

Mercedes Gle 350

69 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Pri 12:32 Makina , Tiranë

Gle 350 Super Full Options

36 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Pri 12:53 Makina , Tiranë

Mercedez gle 63s amg

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Pri 07:59 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz GLE e 2016

41 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione