Ndrrim | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 317
BMW , 290
Ford , 152
Opel , 88
Renault , 58
Fiat , 50
Land Rover , 47
Peugeot , 40
Porsche , 39
Smart , 37
Toyota , 28
Citroën , 27
Nissan , 25
Seat , 24
Hyundai , 20
MINI , 17
Alfa Romeo , 17
Volvo , 17
Mitsubishi , 16
Chrysler , 15
Jeep , 15
Mazda , 14
Lancia , 13
Jaguar , 11
Chevrolet , 11
Suzuki , 8
Kia , 8
Škoda , 8
Ssangyong , 6
Rover , 5
Hummer , 4
Cadillac , 4
Dodge , 4
Daewoo , 3
Lincoln , 2
Honda , 2
Lexus , 2
Lada , 1
Dacia , 1
Wiesmann , 1
Acura , 1
Saab , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ndrrim,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ndrrim Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:34 ,

C 300 viti 2010 Benzine - Gaz / mundesi ndrrim

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:29 ,

Okazion CLS 320 cdi automat - 2009 -9000 euro i diskutushem

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:23 ,

Reno megana..me letra te sapo paguera Okazionnn

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:23 ,

Shitet & Ndrrohet

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:22 ,

SHITET CHRYSLER 300S 2014 FULL OPTIONS SUPER OKAZION!!!!

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:21 ,

SHITET AUDI A8L QUATTRO 4X4 3.0 TDI LED MATRIX SUPER OKAZION

30 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:19 ,

SHITET & NDERROHET VWPASSAT

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

Shitet Avangard Mundesi Nderrimi

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:07 ,

Shitet Automat 1.9 Diessel

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:59 ,

BMW X5

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:41 ,

"Audi A4 2.0tdi viti 2006 Super gjendje✅

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:38 ,

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:38 ,

Shitet + ndrrim

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:35 ,

OKAZION PER KETE JAVE

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:35 ,

OKAZION PER KETE JAVE

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:29 ,

Bmw 730d okazionn

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 ,

Benz R klas shitet ndrrohet

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:17 ,

AUDI A4 VITI-05 MOTORR 2.0 NAFTE SUPER GJENDJE

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:16 ,

VOLKSWAGEN PASSAT VITI-07 MOTORR 2.0 NAFTE

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:59 ,

VW Touareg 3.0 Tdi, 2009 R-Line, Individual Full,Ndrrim

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:58 ,

Mercedes c class

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 ,

Pasat 1.9 manual 07 (NDRRIM+-)

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:40 ,

Land Rover freelander 2.0 nafte (ndrrim)

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:38 Dyqani ,

BMW 320 dizel 2001

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:33 ,

Opel astra 1.4 benzin&gaz (NDRRIM)

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:53 ,

SUPER C AMG LINE FABRIKE PANORAM 2012 FULL BENZIN+GAZ PRINCÈ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:53 ,

S350 Diesel vp 2016 sapo ardhur dogan e paguar look AMG 6.3

42 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:52 ,

ML 350 BLUTEC VP2010 SAPO ERDHI ME DOGAN PAGUAR FULL MAKINA

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:28 ,

��SHITET OKAZION��OSE NDERROHET ��

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:11 ,

Volvo XC60 T6 3.0 Benzine Gaz (Pa Takse Luksi) R Disegn

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:00 ,

Golf 6 sapo targuar

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:40 ,

Toyota land Cruiser 3.0 Naft Automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 ,

Seat ibiza 1.9 naft viti 2001 ndrrim vetem me w.touran

170 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:07 ,

E350 4matic 2011 Benzin

12 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:58 ,

OKAZION.. MAZDA 5 VITI 2008 2.0 NAFTE 6+1 220KM

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:56 Dyqani ,

Audi A8 4,2 Tdi Lungo full opsionon

24 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:52 ,

Mercedes Benz

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:37 ,

AUDI Q7 Shitet&nderrohet me makine me te vogel

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:05 ,

Mercedes Benz E220 Cdi 2010 Automat/ndrrim me te lire

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 ,

Mercedes Benz E220 Cdi 2010 Automat/ndrrim me te lire

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 ,

C 220 Cdi Automat Nafte Sa po ardhe nga ��������

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 ,

MERCEDES-BENZ CLS 320 CDI -05

7 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:30 ,

❗️❗️ Volvo S60 2.0 Nafte automat 2011 ❗️❗️

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 ,

Passat B8 1.6 Tdi Bluemotion 2017

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:07 ,

AUDI 2.0,,,A4,,,BENZIN+GAZ,, 2007,,,AUTOMAT,,nga ZVICRA

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:45 ,

Audi A4 S_Line 2.0 TDI

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 ,

Aclas automat avangard me dogan

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:39 ,

Audi A4 2.0T benzine QUATTRO 2009

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ndrrim | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione