Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Xhip - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mitsubishi , 21
Jeep , 16
Toyota , 14
Kia , 12
Honda , 10
Hyundai , 10
BMW , 8
Opel , 8
Audi , 7
Nissan , 7
Renault , 7
Ssangyong , 7
Mazda , 5
Daihatsu , 4
Suzuki , 4
Fiat , 3
Ford , 3
Citroën , 2
Isuzu , 2
Peugeot , 2
Škoda , 2
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Daewoo , 1
GMC , 1
Jaguar , 1
Lancia , 1
Lexus , 1
Yugo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Xhip,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Xhip Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:11 Makina , Fier

Foristrad xhip 4x4

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:04 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz w 123

1 599 EUR Çmimi me zbritje

22 Sht 14:01 Makina , Korçë

Shitet xhip mazda me karoceri

5 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 19:44 Makina , Fier

C 180 benzin gaz viti 1998

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 02:58 Makina , Korçë

E60 530d ne shitje

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 08:39 Makina , Tiranë

Tirane, shes xhip Skoda Yeti 1.6 TDI GREENLINE. Eko ������

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 13:13 Makina , Durrës

Xhip grand shirok

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 21:27 Makina , Pogradec

Mercedez benz

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 16:09 Makina , Tiranë

Shitet Xhip Hyndai

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 12:13 Makina , Fier

C class 3.0 BG

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 16:15 Makina , Fier

Xhip

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 14:38 Makina , Korçë

Bmw 5 Series e39 525i

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 08:03 Makina , Korçë

Shitet xhip 4×4 ne gjendje te shkelqyer,, per arsye emigrimi

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 15:24 Makina , Tropojë

Tojot landcruze 3.0dt viti 2000

11 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 22:48 Makina , Durrës

Shitet

15 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 09:23 Makina , Korçë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 09:23 Makina , Korçë

shitet ne gjedje te mire

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 20:34 Makina , Delvinë

Shitet xhip!

4 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 06:58 Makina , Korçë

Mersedes benc w203

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 18:02 Makina , Fier

ford focus

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 21:43 Makina , Përmet

Golf 3

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
16 Tet 16:50 Makina , Fier

Shitet okazion

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Tet 13:10 Makina , Sarandë

Shitet TOYOTA RAV-4 motori 200 nafte

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 11:15 Makina , Fier

Xhip super ne gjendje

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Sht 20:34 Makina , Elbasan

Jeep gran cherokee

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 22:43 Makina , Vlorë

okazion

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Gush 22:52 Makina , Fier

ShITET Ose Nderrohet Me Ml Ose Xhip Tjeter

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 16:40 Makina , Tiranë

SHITET XHIPI NE SUPER GJENDJE

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 07:07 Makina , Pogradec

Honda crv 4x4 bezin gaz letra t sapo prera

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 19:28 Makina , Korçë

Okazion 2200 €

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Maj 12:00 Makina , Gjirokastër

Shitje makine Xhip.

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Maj 20:36 Makina , Korçë

Mercedes Benz CLS 500

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 23:21 Makina , Gjirokastër

Shitet xhip 4x4

5 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 20:11 Makina , Durrës

Shitet ML ne gjendje shume te mire

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 08:55 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Pri 15:38 Makina , Gjirokastër

Shitje makine Xhip.

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Mar 12:48 Makina , Pogradec

Shitet ose nderrohet me xhip okazjon

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 11:36 Makina , Korçë

Mazda jeep

4 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 15:04 Makina , Sarandë

Shitet Xhip mercedes Benc GL 350

40 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Jan 17:40 Makina , Elbasan

Suzuki

3 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Jan 20:19 Makina , Kukës

Nissan patrol

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 15:01 Makina , Sarandë

Tiguan

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Jan 15:01 Makina , Sarandë

Okazion Tiguan!

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Jan 14:59 Makina , Kukës

Xhip foristradë

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Jan 16:21 Makina , Korçë

Shitet ose kombesohet vetem me xhip

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Jan 08:20 Makina , Korçë

xhip kabriole

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 23:53 Makina , Fier

Mercedes c class 220 cdi avangard 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 12:28 Makina , Sarandë

Xhip kia 2.0 benzin

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Nën 12:07 Makina , Tiranë

Shitet xhip kia sportage 4x4 2000 benzin

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Sht 16:17 Makina , Korçë

Honda civic V-tec

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Xhip | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

xhip Xhip Xhip xhip 4x4 Xhip Xhip Xhip xhip 4x4 Xhip Xhip

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione