Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kia Sportage ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej Kia Sportage në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Kia Sportage ne shitje të ndryshëm si Kia Sportage, Seltos, Rio, Sorento, Stinger, Optima, Soul dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. KIA ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Kia Sportage ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. Blej dhe shit makina ne MerrJep.al.Sot 13:40 ,

Shitet Kia sportage benzine-gaz

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:24 ,

Kia Sportage 2.0 Nafte 2008 ( Me dokumenta ) ✅ AUTOMAT ✅

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:22 ,

Kia sportage Benzin/gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:50 ,

Kia Sportage ECO

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 17:17 ,

!!!OKAZZION!!!SHUM EKONOMIKE

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:00 ,

Kia sportage

2 970 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:00 ,

Kia Sportage . Automat 4x4, 2.7 benzin -gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 13:18 ,

Kia Sportage Eko

18 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Maj 08:00 ,

Kia

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 08:56 ,

Kia

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 19:25 ,

Kia Sportage

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 00:44 ,

Kia Sportage 2.0 Benzinë Automatike

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Pri 18:38 ,

Kia sportage 2.0

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Pri 15:23 ,

Kia Sportage ( Shitet )

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 08:27 ,

Kia Sportage

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 14:52 ,

Kia sportage

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 11:39 Dyqani ,

Kia Sportage

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Mar 09:22 ,

Kia sportage 2.0 nafte

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 12:53 ,

Shitet KIA SPORTAGE 2007

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 08:18 Dyqani ,

Kia Sportage

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Mar 15:27 ,

Shitet foristrad Kia

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 15:26 ,

Shitet Kia 4x4

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 04:27 ,

Shitet foristrad Kia 3700 euro

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 04:27 ,

Kia Sportage (Shitet)

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 09:15 ,

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 09:06 ,

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 19:30 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 22:19 ,

KIA SPORTAGE 2.0 DIZEL 2009 - 3.300E

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 09:33 ,

Shitet makine KIA SPORTAGE (cmim i arsyeshem)

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 21:34 ,

Kia of rood

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 17:50 ,

Shitet Kia Sportage 2.0 nafte 4x4 e vitit 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 20:28 ,

Shitet okazjon

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 20:31 ,

Makin

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Jan 21:45 ,

Kia sportage

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Jan 21:11 ,

Vetura Kia Sportage Vision

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Jan 21:11 ,

Kia Sportage Vision

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Jan 21:03 ,

Kia Sportage Vision 2RM

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Jan 14:59 ,

Xhip foristradë

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Jan 15:04 ,

Kia Sportage 2.0 Nafte 4x4

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Dhj 09:25 ,

U SHIT!!!!!!!! KIA SPORTAGE 2014, 2.0 CRDI

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Dhj 05:01 ,

SHITET KIA SPORTAGE 2.0 FULL OPTION

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Dhj 05:01 ,

SHITET KIA SPORTAGE 2.0 NAFTE FULL OPTION

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Dhj 04:53 ,

Kia Sportage 1.7 Crdi

11 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Nën 12:47 ,

Shitet Kia 2.0 benxin 4X4

5 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Nën 20:12 ,

Shitet ose Ndrohet

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Nën 12:28 ,

Xhip kia 2.0 benzin

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Nën 12:07 ,

Shitet xhip kia sportage 4x4 2000 benzin

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Tet 14:59 ,

Shitet me nje super qmim Kia sportage

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

Jeni duke kërkuar për Kia Sportage ne shitje? Shiko njoftimet për KIA ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Kia Sportage ne Shitje


Eksploro njoftimet për Kia Sportage ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Kia Sportage ne shitje nga modele te ndryshme si, Kia Sportage, Seltos, Rio, Sorento, Stinger, Optima, Souldhe shumë KIA ne shitje të tjerë Kërko Kia Sportage ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Kia Sportage


Keni Kia Sportage që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për KIA ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit. Shpërndaj njoftime bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione