hundai | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Hyundai , 55
Audi , 5
BMW , 3
Fiat , 2
Toyota , 2
Ford , 1
Nissan , 1
Renault , 1
Subaru , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe hundai,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj hundai Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:25 ,

Audi A6//2.4 benzine-gaz//2005/2006

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:24 ,

Ford C-max//2007//1.6 nafte//Automatike

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:23 ,

Mitsubishi L200-2010-2.5 nafte- 4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:23 ,

Mercedes Benz sprinter//2009//2.2 nafte//

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:22 ,

Nissan navara--2010--2.5nafte--4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:21 ,

Mercedes Benz//E220\\ Avangard//2011//

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:55 Dyqani ,

Mercedes Benz c220 (Motor EVO) Pranim Pagese Me Crypto

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:58 ,

Shitet shpejt

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:32 Dyqani ,

AUTO ESEM . GLK 250 DIESEL. AMG LUK. 13999€

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 22:38 ,

Passat automat 2008 Okazion per 3 dit !!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 22:38 ,

Audi a3 s line fabrike automat okazion!! 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 21:58 ,

Mercedes Benz cls 2008 Okazion!!

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 16:35 ,

AUDI Q7 Shitet&nderrohet me makine me te vogel

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 09:20 Dyqani ,

Range Rover Vogue Autobiography

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 09:20 Dyqani ,

Mercedes Benz Vito Tourer CDI

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
20 Pri 09:20 Dyqani ,

Volkswagen Caddy 2.0 TDI

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Pri 09:19 Dyqani ,

BMW X1 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 09:19 Dyqani ,

Volkswagen Golf 7 TDI

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 09:19 Dyqani ,

Audi S8 Plus Full Option

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Pri 09:19 Dyqani ,

BMW X5 2019

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 00:15 Dyqani ,

❌❌U shite❌❌

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 08:22 ,

Hundai i x20 super gjenje❗❗❗

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
12 Pri 11:23 ,

Subaru 4x4 benzin gaz okazion

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 10:41 ,

Mercedes-Benz super gjendje1*

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 14:22 ,

OKAZION FIAT PUNTO EVO

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Mar 14:21 ,

OKAZION RENAULT Megane

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 10:32 ,

Okazion Passat 2.5 V6 Nafte AUTOMAT ME LETRA DERI NE DHJETOR

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 10:32 ,

OKAZION PASSAT AUTOMAT ME LETRA DERI NE DHJETOR 2021

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 10:32 ,

OKAZION VOLVO FH12 380 ME VINC

16 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Shk 19:37 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Dhj 21:37 ,

Hundai

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Dhj 18:52 ,

Hundai

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 11:59 ,

Super Okazion - Audi A6

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 09:27 ,

Fiat 1.3 nafte

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 08:25 ,

Mercedes benz 2.6

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Tet 21:18 ,

U S H I T - HUNDAI SONATA VETEM ME GAZ ��

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Sht 10:53 ,

Vlore

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Gush 15:42 ,

Hundai

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Korr 13:15 ,

Shitet per arsye ekonomike

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 10:29 ,

Hyndrai Santa Fe

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 11:30 ,

Hyndai Accent

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 00:19 ,

Hundai 4x4 tucson

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 22:35 ,

Shitet me duhen parat

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 00:12 ,

Hundai Tucson okazion 3 dit

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 11:06 ,

Shitet super okazion

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Tet 16:15 ,

Hundai

1 400 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 22:23 ,

Hundai 4x4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj hundai | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Hundai në kategorinë Makina
  • hundai në kategorinë Makina
  • Hundai në kategorinë Makina
  • Hundai në kategorinë All Category
  • Hundai në kategorinë Makina
  • hundai në kategorinë Makina
  • hundai në kategorinë Makina
  • hundai në kategorinë Makina
  • hundai në kategorinë Makina
  • hundai në kategorinë Automjete

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione