Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

KIA ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Besta , 9
Borrego , 1
Capital , 1
Carens , 113
Carnival , 162
Cerato , 15
Clarus , 3
Elan , 1
Joice , 3
K2500 , 21
K2700 , 12
Magentis , 8
Mentor , 2
Mini , 3
Opirus , 4
Optima , 24
Picanto , 135
Pregio , 1
Pride , 4
Rio , 96
Rocsta , 3
Sephia , 10
Shuma , 30
Sorento , 404
Soul , 25
Sportage , 357
Venga , 25
cee´d , 62

Gjej KIA në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko KIA ne shitje të ndryshëm si Kia Sportage, Seltos, Rio, Sorento, Stinger, Optima, Soul dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. KIA ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej KIA ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. Blej dhe shit makina ne MerrJep.al.Sot 10:17 Makina , Tiranë

Kia 2010 benxin gaz 1.4 okazion 5800 euro

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:38 Makina , Durrës

Kia Sportage 1.7 Nafte 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Makina , Tiranë

Kia soul vit 2011 1.6 naft kamje automat 143567 kilometra

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:29 Makina , Tiranë

Kia soul vit 2011 1.6 naft kamje automat 213456 kilometra

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:22 Makina , Tiranë

VETEM GAZ KIA K-5 2016 MOTORR 2.0 LPG NGA FABRIKA

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:46 Makina , Fier

KIA K7 2015 3.0 vetem gaz pa taks lluksi

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 11:48 Makina , Vlorë

Kia Soul 1.6 Nafte Manual Okazionnn

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:26 Makina , Tiranë

Kia Stonic

40 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:25 Dyqani Makina , Fier

Kia Sorento 4wd viti 2007 2.5 16v crdi 17cv

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 11:16 Makina , Tiranë

Shitet kia ceed

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:15 Dyqani Makina , Fier

Kia Sportage ▫️viti 2013

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 07:35 Makina , Berat

Kia C’EED 1.6 NAFTE 6 MARSHA 2014

4 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 00:01 Makina , Tiranë

Shitet Kia Rio 1.1 nafte manual 2013

5 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Tet 23:57 Makina , Tiranë

Shitet Kia Rio 2013

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Tet 21:05 Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Tet 18:59 Makina , Shkodër

Kia

5 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Tet 18:50 Makina , Shkodër

Kia Soul

5 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Tet 18:35 Makina , Tiranë

Shitet Super Makine!!

9 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Tet 15:22 Dyqani Makina , Durrës

Kia RIO

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 15:21 Dyqani Makina , Durrës

Kia Picanto - Automat

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Tet 13:00 Makina , Fier

‼️KIA SORENTO‼️

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 13:00 Makina , Fier

Kia sorento

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 10:12 Makina , Tiranë

Shitet kia sportage

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 17:25 Makina , Tiranë

Okazion shitet Kia Sportage naft 2.0 automatike 4500€

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 09:15 Makina , Lezhë

Kia carnival 2.9 turbo (pjes)

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 18:28 Makina , Tiranë

KIA K5 1.7 NAFTE VITI 2016 AUTOMAT SUPER ⚠️ 53,000km ⚠️

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Sht 11:48 Makina , Tiranë

Kia Stonic Fun

50 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 19:54 Makina , Gjirokastër

Kia Sportage 2008 automat

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 19:10 Makina , Tiranë

Kia cee’d

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Sht 13:50 Makina , Tiranë

KIA VENGA 1.6 NAFT MANUAL

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 13:23 Makina , Tiranë

Kia Stonic Urban

60 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 13:22 Makina , Tiranë

Kia Stonic Manual 1.2

45 EUR / ditë

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 13:22 Makina , Tiranë

Kia Rio Manual

40 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 12:35 Makina , Durrës

Kia Sportage

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
28 Sht 09:27 Makina , Tiranë

KIA SPORTAGE 2022

110 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Sht 09:15 Makina , Tiranë

KIA SPORTAGE 1,6 EX FRESH 2022

110 EUR / ditë

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Sht 09:14 Makina , Tiranë

Makina me qera Prorent

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 01:30 Makina , Sarandë

KIA MORNING 1.0 Benzin 2015

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
28 Sht 01:29 Makina , Fier

��Okazion��

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Sht 18:50 Dyqani Makina , Tiranë

Kia Mohave Viti Prodhimit Fundi 2021 3.0 Diesel

59 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Sht 01:37 Makina , Gjirokastër

shitet Kia Sportage 2.0 16v benzine gas

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Sht 01:37 Makina , Vlorë

Shitet Kia Sorento pa motorr

1 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 19:52 Makina , Fier

�� OKAZION KIA ��

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 15:09 Makina , Korçë

Shitet me porosi pa dogane durres kia k5 vetem gas fabrike

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 15:08 Makina , Korçë

Shitet me porosi pa dogane kia sportage 2.0 nafte 176000 km

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 14:29 Makina , Korçë

Shitet me porosi kia k5 gas fabrike 2015 17000 km

5 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 10:23 Makina , Tiranë

Kia Stonic full option

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Sht 12:51 Dyqani Makina , Kavajë

❌ SHITUR❌

9 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
19 Sht 16:49 Makina , Tiranë

KIA CARNIVAL HI LIMOUSINE

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
19 Sht 00:08 Makina , Tiranë

❌Okazion❌ Ne super gjendje Kia Foristrad

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Jeni duke kërkuar për KIA ne shitje? Shiko njoftimet për KIA ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Njoftime per KIA ne Shitje


Eksploro njoftimet për KIA ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko KIA ne shitje nga modele te ndryshme si, Kia Sportage, Seltos, Rio, Sorento, Stinger, Optima, Souldhe shumë KIA ne shitje të tjerë Kërko KIA ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për KIA


Keni KIA që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për KIA ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit. Shpërndaj njoftime bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione