Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hyundai santafe - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Hyundai santafe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Hyundai santafe Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:22 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

��2012 - HYUNDAI SANTAFE 2.0 eVGT

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:43 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet Hyundai SantaFe full, si i RI - Santa Fe 2023

46 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:20 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:15 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Hyundai Santa Fe 2.0 nafte e 2012

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:10 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Berat

Okazion Hyundai SantaFe 06/2018

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:42 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santafe Viti 2014 Full Opsion

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:53 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE VITI 2014 2.0 NAFTE AUTOMATIKE

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:48 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE VITI 2019 2.0 NAFTE AUTOMATIKE

23 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:45 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE VITI 2013 2.0 NAFTE AUTOMATIKE

11 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:20 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Hyundai Santa Fe 2.0 nafte 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:25 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Berat

Hyundai santafe 2.2 naft viti 2015

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
18 Qer 21:13 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTA FE OKAZION

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Qer 21:13 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

SHITET HYUNDAI SANTA FE

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Qer 21:13 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Lushnjë

OKAZION HYUNDAI SANTA FE

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Qer 18:21 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Hyundai Santa FE

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Qer 12:38 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Sant fe 2013 panorama

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 12:38 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 09:01 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SantaFe viti 2013 2.0 nafte automatik U SHIT FLM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
18 Qer 08:37 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SantaFe viti 2007 2.2 nafte automatike

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
17 Qer 18:33 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santafe hybrid 2022

49 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Qer 15:24 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Gjirokastër

Shitet Hyundai SantaFe

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 11:35 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet Hyundai SantaFe 2.2 Diesel, Full Option 4x4 7-vende

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Qer 08:47 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santafe

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
17 Qer 08:46 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa fe

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
16 Qer 14:07 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Berat

Okazion

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:28 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Berat

Okazion Hyundai SantaFe 2018

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 22:09 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santafe Premium

26 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Qer 20:37 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTA FE ❌❌ OKAZION❌❌

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 20:13 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

HYUNDAI SANTA FE OKAZION

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 20:13 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Elbasan

SHITET HYUNDAI SANTA FE

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 20:13 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

OKAZION HYUNDAI SANTA FE

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 18:44 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Elbasan

SHITET HYNDAI SANTAFE 4WD 2.0 DIESEL 2012 E SAPO TARGUAR

11 000 EUR Çmimi me zbritje

15 Qer 15:33 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE 2017

15 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Qer 20:25 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santafe

26 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 20:24 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santafe

26 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Qer 23:28 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 13:30 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

OKAZION! HYUNDAI SANTAFE 2.0 CRDI eVGT 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
12 Qer 13:25 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

OKAZION!!!! HYUNDAI SANTAFE 2.0 CRDI eVGT 2017

16 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
12 Qer 01:13 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE 2020 FULL

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Qer 09:09 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SantaFe 4X4

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Qer 17:53 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

OKAZION HYUNDAI SANTA FE

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Qer 18:55 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santafe.2.2Naft2009.sapo ardhe.full.+355696909585

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 00:40 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyundai santafe

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 00:33 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyundai santafe

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 16:24 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

2014 Hyundai New SantaFe

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Qer 23:50 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyundai santafe

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 22:31 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyundai santafe

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 13:08 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyundai santafe

12 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 15:59 Makina  ·  Hyundai  ·  Grand Santa Fe  ·  Fier

Hyundai Santa Fe 2.0 Naft 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 19:55 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Elbasan

Hyundai Santafe 2.0 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Hyundai santafe | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione