Tata | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Tata , 58
Ford , 4
BMW , 3
Audi , 2
Nissan , 2
Toyota , 2
Citroën , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Mazda , 1
Opel , 1
Porsche , 1
Renault , 1
Saab , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tata,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tata Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:06 ,

Tata Indica 2014

2 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 11:30 ,

SHITET TATA 4+4 VITI 2008 PA LETRA 2499 euro

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Pri 09:22 ,

Okazion!

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 22:44 ,

Tata viti 2002 me motorr benz 2.2 nafte

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 07:22 ,

Pajisje per Testimin e Baterive dhe Sistemit Mbushes te Maki

6 500 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Mar 16:56 ,

Tata Xenin 2.2

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Shk 16:10 ,

Shitet ose nderrohet

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 06:47 ,

Golf 4 4x4 okazion

2 970 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 12:27 ,

Shitet Tata Indicia Vista 1.3 Nafte

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Nën 08:49 ,

Ford Fiesta 2007 1.4 Nafte

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Sht 10:06 ,

Tata Indigo

700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Sht 19:48 ,

Shiten 3 makina Okazion

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 15:09 ,

Hyundai Terracan 2.9 Crdi 4x4

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Gush 11:42 ,

Tata

800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 12:35 ,

Tata

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 14:50 ,

BMW SERIA 3 FULL OPTION 2.0 NAFTE

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 02:19 ,

Tata 1.4 nafte 2008

1 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Qer 19:09 Dyqani ,

Shitet Nissan Navara 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 19:00 Dyqani ,

Shitet Nissan Navara 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 19:00 Dyqani ,

Shitet Mazda Pick up

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 18:59 Dyqani ,

Shitet Toyota RAV 4 automat, 2011

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 16:21 ,

Tata indicia

1 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 06:57 ,

Shitet per arsye se do bjej nje tjeter

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 14:59 ,

Opel Astra 1.9 CDTI letra/1 vit

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 11:54 ,

2009

1 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 17:33 ,

Fuoristrad Tata Safari 4x4

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Mar 19:01 ,

Tata Xenon

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Mar 18:13 ,

Tata Xenon

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 07:32 ,

Tata

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Shk 18:33 ,

Shitet 1.4 nafte 2008

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Jan 18:19 ,

Tata indigo

1 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Jan 21:53 ,

Shitet TATA -1.4 nafte - viti 2009

1 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Jan 12:03 ,

Tata

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 13:31 ,

tata ne shitje

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Dhj 19:16 ,

tata viti 2002

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Nën 18:28 ,

Fuoristrad

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Sht 12:59 ,

Shitet makin tata

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 19:43 ,

Tata 1.9 naft e vitit 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 19:31 ,

Tata 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 18:38 ,

tata

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 15:53 ,

Shitet foristrad me karoceri viti 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 12:12 ,

SHITET CITROEN C3

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Qer 08:53 ,

OKAZION!!!

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 21:49 ,

Tata Indica dizel

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Pri 13:26 ,

S320 Super Gjendje

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 08:49 ,

1.4 nafte 2009

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Mar 08:55 ,

OKAZION 1.4 nafte 2009 Tata

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Mar 09:12 ,

Ford Focus

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 11:41 ,

navigator per te gjitha llojet e makinave 150 euro

150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tata | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Tata Tata Tata Tata Tata Tata tata tata Tata tata

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione