Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel frontera - Makina Të gjitha në Shqipëria

Opel , 172

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel frontera,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Opel frontera Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Sht 18:07 Makina , Tiranë

Shitet opel frontera

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 07:41 Makina , Durrës

Super Okazion OPEL FRONTERA

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Qer 17:02 Makina , Pogradec

4X4

Viti: 1992
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Maj 22:30 Makina , Dibër

Opel frontera 4x4

2 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Maj 01:49 Makina , Vlorë

Opel frontera

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 00:44 Makina , Shkodër

Opel frontera foristrad pa letra

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Nën 13:44 Makina , Tiranë

Opel frontera

3 700 EUR Çmimi me zbritje

08 Sht 19:50 Makina , Vlorë

opel frontera

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 10:17 Makina , Tiranë

Motorr BENZI 0M.606

2 222 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 14:33 Makina , Shkodër

Foristrade

3 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 22:12 Makina , Vlorë

Shitet Opel frontera 4x4

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 14:00 Makina , Skrapar

Shitet Foristrad Opel Frontera 2.2 Naft

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 12:23 Makina , Durrës

Opel frontera

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 23:57 Makina , Elbasan

Opel Frontera dizel

2 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 13:47 Makina , Pogradec

Opel frontera

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 09:46 Makina , Durrës

Opel frontera 4x4

5 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 07:13 Makina , Durrës

Opel Frontera 4*4 Nafte 2.2

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 12:44 Makina , Vlorë

Shitet opel frontera

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 06:54 Makina , Fier

Opel frontera

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 07:08 Makina , Korçë

shitet opel frontera automat

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 14:11 Makina , Elbasan

Opel Frontera dizel

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Shk 12:38 Makina , Vlorë

Opel frontera

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 12:30 Makina , Tiranë

Shitet Opel Frontera! Motorr 2000 Nafte, shume ekonomike.

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 16:44 Makina , Kukës

opel frontera

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Dhj 12:42 Makina , Elbasan

opel frontera shitet ose nderrohet

29 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 18:39 Makina , Durrës

Opel frontera 2.2 sport 4x4 off road

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 18:39 Makina , Durrës

Opel frontera 2.2 sport 4x4 off road

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 18:39 Makina , Durrës

Opel frontera 2.2 sport 4x4 off road

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 12:26 Makina , Librazhd

Opel Frontera

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 20:07 Makina , Tropojë

Opel Frontera 1996 Nafte 2.0

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 21:30 Makina , Dibër

U Shit Flm��

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 10:48 Makina , Kukës

Opel frontera 2.2

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Jan 17:36 Makina , Mallakastër

xhip Opel frontera 2.2 naft 4x4

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 19:45 Makina , Lushnjë

Shitet opel frontera 4×4

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Jan 21:09 Makina , Peqin

Shitet Opel Frontera 4x4

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 19:11 Makina , Kukës

Shitet

320 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 16:32 Makina , Korçë

Opel Frontera 4x4

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 09:25 Makina , Skrapar

Opel frontera

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 08:30 Makina , Tiranë

Opel Frontera

2 800 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 18:28 Makina , Fier

Opel Frontera

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 16:00 Makina , Tiranë

Opel frontera

05 Gush 14:54 Makina , Vlorë

opel frontera 2000 benzin viti 1994

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 09:18 Makina , Tiranë

fuoristrada

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 08:50 Makina , Korçë

Opel Frontera 2.0i

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Qer 21:32 Makina , Korçë

Opel Frontera 2.0i

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Pri 19:09 Makina , Tiranë

Shitet makina

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 18:16 Makina , Tiranë

Shitet makina

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 17:49 Makina , Pogradec

Opel Frontera

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 12:08 Makina , Shkodër

Opel

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel frontera | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione