Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | Seri 7

725 , 80
728 , 12
730 , 917
735 , 44
740 , 207
745 , 91
750 , 173
760 , 37

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:54
Linku:
Dyqani ,

BMW 740i

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:31
Linku:
Dyqani ,

BMW 730d 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 17:16 ,

Shitet BMW 730 XDrive, Viti 2015, Full Option, 30,000 Euro

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:01 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 ,

BMW 750 LI FULL OPTION ME DOGAN SUPER GJENDJE

12 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:49 Dyqani ,

BMW 730 LD EXTRA FULL

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:10 ,

Shitet

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:54
Linku:
Dyqani ,

BMW 740i

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:11 ,

BMW 750LI LOOK M INDIVIDUALEFULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:08 ,

BMW 730LI LUNGO -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 ,

BMW Seria 7 730D

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:31 Dyqani ,

BMW 730d 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:03 ,

BMW 730Li 2014 benzin gaz 100%full

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:55 ,

Bmw 750d M Performanc 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 ,

BMW 740

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:49 ,

Seria 7 viti 2007 motorr 3.0 Nafte super gjedje

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:48 ,

Bmw 730D Individual Full Opsion

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 ,

bmw 745li benzin gaz

7 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:54 ,

Shitet okazion Bmw 730d full opsional vit 2010

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:28 ,

BMW seria 750 Diesel 2013

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 ,

BMW 730d

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:49 Dyqani ,

Bmw Seria 7-750I Viti 2008 4.4 Benzine Kambio Automatike

11 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:14 ,

�� Shitet Bmw 730d okazion��

4 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:33 ,

Shes BMW seria7 dL full opsion

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:03 Dyqani ,

BMW Seri 7

570 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:14 Dyqani ,

2009 - BMW 750LI - FULL OPSION

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:13 ,

Bmw 740 B+Gaz, Full Option

7 777 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 23:41 ,

BMW 730 Xdrive

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 22:38 ,

BMW 750LI ALPINA

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 19:16 ,

SHITET OSE NDROET

13 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 15:34 ,

BMW 740 full OKAZION!!

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 12:34 ,

Bmw 750i Cmimi me i mire

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 12:18 ,

BMW 750Li Nderrohet me toke Alpina B5 ardhur nga italia

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 10:06 ,

BMW Serie 7•Viti 2017•3.0 Naft•M Paket Fabrike

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 09:18 ,

BMW Seria 7 (Super Okazion)

11 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 09:14 ,

Bmw 750 Okazion 2011

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 07:48 ,

SHITET BMW 730 ME LUK 2008

6 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 23:01 ,

Shitet&nderrohet BMW 730 LD INDIVIDUAL

40 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Maj 09:47 ,

BMW 730 LD - Individual - LUNGO, 2012

16 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 19:58 ,

BMW 730D 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 15:36 ,

BMW 730D ,GJENDJE PERFEKTE

5 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 14:43 ,

BMW 740i long Viti 2018 Motirr 3. 0 liter Bezine

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Maj 14:20 ,

Bmw seria 7 750i shitet nderrohet

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 02:56 ,

Bmw 730 Nafte Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 23:13 ,

BMW 730D NE SHITJE

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 11:08 ,

BMW 730d - Lungo - baxho xhami - Full opt

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 14:27 ,

BMW SERIA 7

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 19:25 ,

Bmw 730d

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 19:06 ,

SHITUR

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 16:09 ,

BMW 735 1976

Viti: 70-at
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione