Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mini cooper | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

MINI , 1001
BMW , 18
Audi , 7
Ford , 7
Toyota , 4
Fiat , 3
Cadillac , 2
Citroën , 2
Honda , 2
Hummer , 2
Opel , 2
Porsche , 2
Renault , 2
Škoda , 2
Smart , 2
Aixam , 1
Dodge , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Nissan , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mini cooper,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mini cooper Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:59 ,

Mini cooper sd 2.0 dizel 2012

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:43 ,

Shitet / Nderrohet .SHKRUANI NE WHATSAPP

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 Dyqani ,

Min cooper 1.4 Dizel

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:21 Dyqani ,

MINI Cooper 1.6 S

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:43 Dyqani ,

MINI COOPER COUNTRYMAN - 1.6 NAFTE - 2011 - 4X4

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:43 Dyqani ,

Mini Cooper Countryman 2.0 SD All-4

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 ,

Mini cooper 1.6

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:29 Dyqani ,

MINI COOPER S COUNTRYMAN - PANORAMA - FULL - 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:10 ,

BMW 528i VITI 2010 SUPER FULL OKAZION 6200€

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:54 ,

Mini Cooper countryman S

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:51 ,

Mini Cooper Clubman

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:30 ,

Mini Cooper Countryman S

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:12 ,

SHITET

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:32 ,

Mini Cooper Countryman Viti 2012 Benzin 1.6 Automat

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:32 ,

MINI COOPER S 8500 EURO

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:31 ,

MINI COPPER 8500 EURO

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:47 ,

Mini Cooper Clubman

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 ,

Mini Coper 1.6 Gaz+Benzine

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:07 ,

ALFA

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:36 Dyqani ,

Mini Cooper Clubman ����

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:32 Dyqani ,

Mini cooper 1.6 benzin 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:32 Dyqani ,

MINI COOPER S, 1.6 BENZINE TURBO, Viti 2008, automatike

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:46 ,

Mitsubishi L200 me kondicioner okazion

6 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 21:19 ,

makina me qera duke filluar nga 20€

20 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Qer 16:22 ,

MINI-Cooper Countryman - timon anglez

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Qer 14:58 ,

Cls 350 Full okazion per per pak dit

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 11:39 ,

Mini Cooper s

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 10:08 ,

Shitet/Nderrohet me.mini cooper plusndiferenc nga ju

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 10:08 ,

Shitet/Nderrohet E Class 270 Automat

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 09:17 ,

Toyota hilux 3.0 2011 super gjendje

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 09:17 ,

Inokse karrocerie dhe para

300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 07:13 ,

Mini cooper inoçenti viti 1077.

7 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Qer 23:41 ,

shitet

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 21:06 ,

Shitet okazjon mini cooper s

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 18:24 ,

Mini Cooper 1.6 benzin gaz

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 15:14 ,

MINI

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Qer 14:43 ,

Mini cooper 1.6 benzin gas

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 19:06 ,

#Mini Cooper S#

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 19:38 ,

Mini cooper 1.4 benzine 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Qer 15:37 ,

Mitsubishi pajero turbo me kondicioner

3 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Qer 14:40 ,

SKODA OCTAVIA TAXI��

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Qer 11:44 ,

Mercedes Benz GLE 350 Blutec / AMG Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Qer 09:28 ,

FORD C-MAX ,SUPER GJENDJE

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 09:27 ,

SUPER ML

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 09:27 ,

Tuareg 4900 EURO,i padiskutueshem.

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 09:27 ,

TOYOTA RAV 4,VITI 2013,GJENDJE PERFEKTE

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 09:27 ,

A-CLASS, B/G ,110 000 KM,Manual

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Qer 05:17 Dyqani ,

MINI COOPER, VITI 2008, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 10:20
Linku:
,

Mercedes Gle 250d Premium ///AMG

37 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Qer 00:00 ,

C class 300 4matic Benzin /Gaz

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mini cooper | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione