Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vito 2000 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 75
Të tjera , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vito 2000,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vito 2000 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Qer 16:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Tiranë

Benz vito 220 cdi

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
14 Jan 13:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Pukë

Shitet per arsyje mos perdorimi

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 18:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lezhë

Shitet

2 500 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 10:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Shitet touran ose nderrohet me vito

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 10:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Shkodër

Shitet

370 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Dhj 11:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Shkodër

Shitet

370 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Gush 17:34 Makina  ·  Daewoo  ·  Leganza  ·  Tiranë

Makina

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 09:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

VITO 2000 SUPER ME KODISONER

3 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Sht 19:54 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Fier

Shitet opel cmim okazion ose nderrohet me vito

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Gush 12:03 Makina  ·  Fier

Vito

16 Gush 13:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 230  ·  Tiranë

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 19:00 Të tjera  ·  Durrës

Shitet ose ndrrohet me fugon me te gjate

1 LEK

20 Maj 11:39 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Mazda 5 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 09:11 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Shkodër

0683025676

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Korr 22:35 Makina  ·  Volvo  ·  S40  ·  Sarandë

vetur volvo ne shitje

2 600 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 21:35 Makina  ·  Volvo  ·  S40  ·  Sarandë

veture volvo me portobagazh ne shitje

2 600 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 19:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz Vito L 110 (i thjeshte 220).

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 20:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 200  ·  Fier

Shitet vito 200 cdi

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 11:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Durrës

Shes furgon mercedes vito

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 09:53 Makina  ·  Korçë

Kerkoj Furgon Benz Vito te vitit 2000 e siper

28 Pri 19:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Tiranë

Shitet furgon vito108CDI

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 22:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

Shitet benz vito 108 cdi motorr 2000 me letra

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 17:36 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

shitet kamjonqin Vito 2000

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 18:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Korçë

vito 108 cdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 13:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 200  ·  Durrës

Benz vito 2001 108 motorr 2000 cdi

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 21:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Mercedes-Benz Vito 110 D 8+1

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 09:10 Të tjera  ·  Durrës

shes pompe nafte benz vito 2000 cdi

150 LEK

19 Mar 09:10 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Durrës

Pompe nafte per benz vito 2000 cdi

150 LEK

06 Jan 10:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Kukës

Mercedes -benz . Vito

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 20:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Mercedes-Benz

3 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 14:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Krujë

Mercedes Vito dizel

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 17:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Elbasan

Benz vito 220 viti 2000

4 200 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 16:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Kembehet me vito 2+1 super golf

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gush 18:17 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Tiranë

Land rover

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Gush 18:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 230  ·  Tiranë

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 20:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lushnjë

Mercedes 220 dizel

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Korr 18:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Durrës

SHITET MERCEDES BENZ VITO C220

4 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 14:10 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Durrës

Mercedes benz Vito

4 100 EUR

07 Qer 07:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Lezhë

Mercedez vito me vende e vitit 2000 motor 2.2 naft

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 20:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 230  ·  Gjirokastër

123456

4 200 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 14:25 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Shkodër

Mercedes Vito

6 000 EUR

22 Jan 14:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Shkodër

Mercedez benz vito 112

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vito 2000 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Vito 2000 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Vito 2000 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | V-Class
  • Vito 2000 në kategorinë Makina | Ford
  • vito 2000 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Vito 2000 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Sharan
  • vito 2000 në kategorinë Automjete
  • Vito 2000 në kategorinë All Category
  • vito 2000 në kategorinë Makina
  • vito 2000 në kategorinë Makina për kamping
  • vito 2000 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | Viano

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione