Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Mirditë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Mirditë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Mirditë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:05 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Mirditë

Këlyshët Labradoodle

17 Korr 21:50 Të tjera  ·  Mirditë

MAKINE PER AKULLORE

1 200 EUR Çmimi me zbritje

10 Korr 10:00 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Mirditë

Zagar gjuetie

100 EUR

06 Korr 23:11 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Mirditë

Zagar gjuetie

100 EUR

05 Korr 10:35 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Mirditë

Këlyshët në dispozicion

650 EUR

04 Korr 02:14 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Mirditë

qenush bariu australian

600 EUR

03 Korr 09:16 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Mirditë

këlyshët e lezetshëm të labradorit

300 EUR

26 Qer 22:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 290  ·  Mirditë

g class

4 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Qer 17:52 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Mirditë

Ford fiesta

1 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Qer 17:42 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Mirditë

HOT Mavic 3 Pro with DJI RC

1 200 EUR

16 Qer 15:43 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Mirditë

Smart OKAZION!!!

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Qer 23:54 Punë  ·  Të tjera  ·  Mirditë

Kerkoj pune

14 Qer 15:16 Makina dhe Vegla  ·  Mirditë

Torno potisje Ada Pa631

13 Qer 22:57 Të tjera  ·  Mirditë

Balla bari

3 LEK

05 Qer 16:29 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Mirditë

Citroen C3

3 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 10:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Mirditë

�� Okazion ��

25 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 15:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 250  ·  Mirditë

2022 Mercedes-Benz GLC AWD GLC 300 4MATIC 4dr SUV

25 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Maj 13:48 Vila  ·  Mirditë

Jepet me qira

15 000 LEK / muaj

13 Maj 13:48 Vila  ·  Mirditë

Jepet me qira

15 000 LEK / muaj

04 Maj 10:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Mirditë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 12:42 Motorra (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Mirditë

Yamaha

2 000 EUR

14 Pri 15:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Mirditë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Pri 13:39 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS5  ·  Mirditë

Sony ps5

380 EUR

08 Pri 10:32 Makina  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Mirditë

Jeep Limited CRD

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Mirditë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione