Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf5 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Durrës

Automjete , 85

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf5,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf5 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Qer 08:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Volkswagen Golf5

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 13:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf5 1.9 nafte

123 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 06:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Golf 5 plus

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 20:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Durrës

I diskutushem golf5 automat

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 05:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

SHITET

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 13:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf5 1.9 naft

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 11:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Durrës

Mercedes Benz E 320 Avantgarde

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Nën 23:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Durrës

Makin golf ne shitje

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 18:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf5

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 17:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 19:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 10:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf5

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 17:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf5

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 23:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf5

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 14:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Durrës

Shitet golf5

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 18:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf 5 ☄️�� VW Golf5 1.9 - Look GTI

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 22:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf5

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 02:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf v automat 1.9

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 22:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf 5 2.0Tdi

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 20:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf5

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Nën 20:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 2.0tdi

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Tet 11:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf V GTI FABRIKE 2.0 BENZINE

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 17:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Golf5 1.4 benzine air condizione clima automat PILOT automat

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Sht 16:00 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Durrës

PJESE KEMBIMI

1 LEK

29 Qer 17:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf5

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Pri 11:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET GOLF 5 1.9 NAFTE

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 11:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Caravelle  ·  Durrës

Golf5

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 05:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

shitet golf 5 tdi 0694574246

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 05:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

shitet golf 5 tdi 0694574246

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 15:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf5 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 23:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf5 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 21:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf5 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 19:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf5 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 21:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf5 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 22:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf5 2005

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 01:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Golf5+

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Tet 01:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Golf5+

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Tet 01:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Golf5+

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Sht 05:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz C300 benzin 2011 4Matic AMG

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Sht 12:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf5

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 01:44 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Durrës

❌Okazion❌

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 01:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5. 1.9 munsi nderrimi

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 20:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

golf5

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 00:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 19:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet ndrohet

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 09:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 të tjera  ·  Durrës

Golf5.

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 21:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

wolkswagen golf5

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 18:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

✅OKAZION✅Golf 5

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf5 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione