Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vw polo 98 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vw polo 98,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj vw polo 98 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

TIGUAN LUNGO 2.0 BENZIN 2020 GJENDJE PERFEKTE

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Qer 16:43 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 Premium Plus

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 12:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

SHITET PASSAT -98 GJENDJE SHUME TE MIRE!!!

200 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Pri 05:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pogradec

Volkswagen Polo 1.4 benzin/gaz

150 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 15:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

OKAZION Shitet Apartament+Garazhd 2+1 Golem Durres

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
29 Sht 07:34 Apartamente  ·  Durrës

OKAZION Shitet Apartamenti 2+1+2, Shkozet - Durrës

72 500 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Korr 00:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

Mercedes-Benz E280 Benzine EVO Automat ����✅

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 20:56 Pjesë këmbimi  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Korçë

Sinjale sekuenciale Led

2 500 LEK

17 Shk 09:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

SHITET

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 02:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

SHES VW POLO 1.2 Benzine , 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Shk 17:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

SHES VW POLO 1.2 Benzine , 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Jan 13:39 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel astra G

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 15:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 300  ·  Korçë

mercedes G300

18 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 00:45 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Kerkoj te blej audi A8 98-2003

11 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Korr 10:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW Polo

04 Maj 13:58 Të tjera  ·  Tiranë

❌Shiten stopa golfi 4 ❌

28 Shk 11:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW Polo benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 09:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW Polo

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Sht 16:42 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Tiranë

SanDisk Ultra Memory Cart 98 Mb/s 16Gb

1 000 LEK

20 Pri 09:12 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Durrës

��Stopa Te Pasem Renault Clio 98-2005

50 LEK Çmimi me zbritje

15 Sht 11:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Korçë

VW polo 1.0bezin 98

1 360 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 18:22 Makina  ·  Proton  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

VW Polo benzin

800 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 20:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW Polo benzin

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 13:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mat

VW Polo benzin

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 20:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fier

VW Polo 1.0 benzin Okazion

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 12:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Okazion VW Polo

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 17:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pogradec

VW Polo benzin

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 18:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW Polo 1.9 tdi 98

800 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 15:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW Polo benzin+gaz

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 17:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kavajë

VW Polo 1.0 benzin -98

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 15:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW Polo +98

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 22:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW Polo 1.1 benzin -98

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Shk 15:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW Polo -98

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 18:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW Polo 1.6 benzin -98

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vw polo 98 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione