Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtepi me qera ne durres - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera ne durres,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shtepi me qera ne durres Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:32
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE,STACIONI TRENIT,400 EURO.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:53
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,MEDRESE,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:26
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,SHKOZE,350 EURO.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:54
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shtepi: 1+1+Garderobe **Jordan Misja (mes Don Boskos - Blv t

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar

Sot 18:26
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,SHKOZE,350 EURO.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:26 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:25 Të tjera  ·  Tiranë

OKAZION reklam panel led

450 LEK Çmimi me zbritje

Sot 18:23 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine GAZ Automat -16

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:22 Apartamente  ·  Vlorë

Shtepi me qera ditore , per pushimet tuaja.

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 18:21 Apartamente  ·  Vlorë

Jepet shtepi me qera ditore ne zonen e Lungo Mares

35 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 17:54 Apartamente  ·  Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSI

205 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:54
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shtepi: 1+1+Garderobe **Jordan Misja (mes Don Boskos - Blv t

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 17:54
Linku:
Vila  ·  Tiranë

SHITET NDERROHET VILE NE REZIDENCE OLIVE PARK

580 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 17:54 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

VILE PRIVATE ME QERA,VILAT GJERMANE,500 EURO.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:53 Apartamente  ·  Shkodër

�� Jepet me Qira Apartament 2+1 në "Perash", Shkodër! ��

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 17:53
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

VALAMAR HAMALLAJ APARTAMENT 2+1 GJIRI LALZIT

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 17:53
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA, ISH TREGU ELEKTRIK, 40.000 LEKE

40 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:53
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,MEDRESE,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:53
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA 120 M2 ALI DEMI 500 EURO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:53 Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK GJIRI I LALEZIT!

265 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:53
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi 1 Kateshe me Oborr: 2+1 ( Rr. Vilave - TEG, Lunder )

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 17:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,SELITE,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI ME QERA,KOMBINAT,300 EURO.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:50 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE,PRANE TV KLAN,35.000 LEKE.

35 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:43
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

POROSIT TANI SHTEPIA PUSHIMI LUKSOZE

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 17:43 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,KOMBINATE,450 EURO.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:42 Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK GJIRI I LALEZIT "LURA 2

265 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:41
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA, PRANE SENATORIUMIT, 35.000 LEKE

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit, Tiranë

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Shtëpi private, Vasil Shanto, Tiranë

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:41 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Qera, Shtepi private, Bulevardi i Ri, Tiranë

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:41
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,5 MAJI,35.000 LEKE.

35 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:39
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,ASTIR,45.000 LEKE

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:39 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,21 DHJETORI,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:39 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,QYTET STUDENTI,350 EURO.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:38 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,ALI DEMI,35.000 LEKE

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi me qera ne durres | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione