Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

rode - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe rode,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj rode Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Qer 11:00 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Audi Q3 2.0TDI gjendje perfekte

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Dhj 20:55 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Librazhd

Mikrofon Rode

60 EUR Çmimi me zbritje

13 Nën 01:32 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Korçë

Rode NT1-A (Mic/Mikrofon)

206 EUR

17 Gush 18:57 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Me katër rrota/ATV  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

2000 Yamaha Banshee 350 yfz350

7 000 EUR

11 Korr 05:16 Të tjera  ·  Durrës

Condenser Microphone+Amplifikator

25 000 LEK

08 Pri 01:41 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Të tjera  ·  Elbasan

Studio Muzikore

2 100 EUR

11 Mar 18:05 Film dhe Muzikë  ·  Muzikë  ·  Durrës

Mikrofon dhe Audio interface

30 000 LEK

06 Mar 20:23 Film dhe Muzikë  ·  Muzikë  ·  Durrës

Mikrofon dhe Audio interface

30 000 LEK

17 Gush 16:13 Të tjera  ·  Tiranë

Dji MAVIC 2 PRO fly more combo

1 300 EUR

17 Gush 11:11 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Macbook PRO RETINA DISPLAY

450 EUR Çmimi me zbritje

02 Qer 11:12 Të tjera  ·  Tiranë

Drone DJI SPARK okazion

360 EUR

29 Mar 07:33 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Të tjera  ·  Tiranë

STUDIO MUZIKORE

3 500 EUR

23 Shk 22:59 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Video kamera  ·  Tiranë

BlackMagic Atem Mini

320 EUR

15 Shk 11:56 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Durrës

Set studio OKAZION!!!!

700 EUR Çmimi me zbritje

03 Dhj 16:45 Të tjera  ·  Tiranë

Rode a1

30 Gush 22:26 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

Sony FS100

1 300 EUR

09 Gush 06:45 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Korçë

JEEP Grand cherokee (Laredo) 4×4

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 10:57 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

Mikrofone

90 EUR

01 Korr 22:54 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Elbasan

Rode NT Usb Okazionnn

150 EUR

27 Pri 10:51 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Mikrofon per Studio "Rode NT-USB Microphone"

15 000 LEK

14 Pri 16:19 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shes Rode Stereo VideoMic X

450 EUR

09 Nën 07:52 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Korçë

STUDIO MUZIKE KARTE ZERI,MIKROFON ETJ

900 LEK Çmimi me zbritje

22 Pri 22:14 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Harley-Davidson  ·  Fat Boy  ·  Pogradec

Harley v-rode

7 900 EUR

Viti: 2003
01 Pri 22:49 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

ofert speciale per studio

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj rode | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Rode video mic në kategorinë All Category
  • rode në kategorinë Makina
  • Rode në kategorinë Fotoaparate
  • rode në kategorinë Elektronika
  • Rode në kategorinë Video kamera
  • Rode në kategorinë Instrumente dhe Pajisje muzikore
  • rode në kategorinë Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
  • Rode në kategorinë Film dhe Muzikë
  • Rode nt1 në kategorinë Pajisje Audio
  • rode nt1a në kategorinë Instrumente dhe Pajisje muzikore

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione