Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

navigator w 203 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 32

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe navigator w 203,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj navigator w 203 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Nën 08:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Benc W 203 viti 2003 naft 270 CDI

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Tet 09:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Mercedes-Benz W 203

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 motorr evo viti 2006 !!!

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 10:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 motor evo viti 2006 !!!!

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 13:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 motorr evo viti 2006!!!!

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 12:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 motorr evo viti 2006 !!!!

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 11:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 motorr evo !!!!

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 12:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 motorr evo viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 15:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 viti 2006 motorr evo !!!!

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 12:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 motorr evo viti 2006!!!!!

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 11:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 viti 2006 motorr evo !!!!

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 13:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 motorr evo!!!!

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 12:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 motorr evo !!!!!

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 08:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 motorr evo viti 2006 !!!

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 12:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 motorr evo viti 2006 !!!!

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 22:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 motorr evo viti 2006 !!!!!

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 05:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 motorr evo !!!!

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 11:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 motorr evo

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 10:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 motorr evo viti 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 10:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 motorr evo

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 18:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 motorr evo

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 08:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 motorr evo viti 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 13:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 motorr evo viti 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 12:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedez benz w 203 motorr evo viti 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 17:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjirokastër

Shes Mercedes C Class W 203

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 09:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kurbin

C 220

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 10:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Durrës

Mercedes Evo 300 Blutec

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 19:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

C 220 / fund 2003 / full option ne llojin e saj

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 13:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C-Classe Avantgard

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
02 Nën 08:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mercedes benz w 203 bej ndrrim me tarka italjane

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 08:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes benz c-clas full opsion

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 19:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedez benz c class 2004

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj navigator w 203 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione