Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

land rover 1995 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 23

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe land rover 1995,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj land rover 1995 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:00 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kandele NGK BKR6E

385 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 12:38 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Paket dinamo per makina te viteve 2000

2 000 LEK

02 Mar 07:10 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Tiranë

Land Rover freelander td4 2004 Naft motorr 1995

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 16:46 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Sarandë

Land Rover Discovery 1995

10 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 22:03 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Sarandë

Land Rover Discovery 1995

10 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 12:42 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Vlorë

BMW 320 CD Coupe 2005 SHITET Ndrrohet

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 20:37 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Kurbin

Pjes kembimi per foristrada 4x4

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Pri 07:10 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover tdi

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 11:15 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Durrës

Pjese kembimi 4x4

100 LEK

02 Nën 00:30 Makina  ·  Land Rover  ·  Defender  ·  Durrës

kerkoj te blej land rover defendeer

Viti: 1995
Kilometrazha: > 500 000
14 Jan 13:20 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Elbasan

Shitet

3 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 15:38 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery -95

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj land rover 1995 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione