Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

iphonex - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe iphonex,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj iphonex Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Tet 00:51 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Bulqizë

Shitet iphoneX

150 EUR

24 Mar 13:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Shkodër

Okazion IphoneX

220 EUR

21 Tet 14:34 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Tiranë

IphoneX

25 000 LEK

09 Pri 20:10 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Tiranë

Iphone

10 000 LEK

07 Nën 18:17 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Elbasan

Iphone iphonex 64

330 LEK

27 Pri 19:26 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

IphoneX 256 giga

33 000 LEK

18 Pri 19:47 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

IphoneX

40 000 LEK

13 Mar 20:13 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

IphoneX

460 LEK

04 Mar 09:47 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

Shes IphoneX 64

27 500 LEK

16 Shk 21:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

Shitet iphonex 64g, pa face id

40 000 LEK

07 Jan 22:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Elbasan

IphoneX shitet 300mij

300 LEK

29 Dhj 20:38 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XR  ·  Durrës

Iphone XR I ZI

41 999 LEK

17 Qer 18:16 Servis për celularë  ·  Mirditë

zhbllokim

25 Mar 15:54 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Tiranë

iPhone XS Max 256 GB 670 €

670 EUR Çmimi me zbritje

28 Shk 16:33 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note Edge  ·  Tiranë

��SAMSUNG NOTE 10+ 790 €

790 EUR

19 Shk 13:28 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

Shitet iphoneX 64 gb

40 000 LEK

11 Shk 11:24 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

shitet

500 EUR

15 Jan 12:09 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P10 lite  ·  Tiranë

��SUPER OFERTA #ElectroTech#huawei

180 EUR Çmimi me zbritje

22 Tet 16:23 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

Iphone X - 64gb

520 EUR

05 Tet 11:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

Iphonex me icloud

09 Gush 01:45 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Samsung s8 130€ i padiskutueshem

130 EUR

31 Korr 00:51 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Pogradec

Iphone x

21 Maj 13:53 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

Iphone X 256GB - Black

640 EUR

27 Mar 10:11 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

IphoneX 256

730 000 LEK

12 Gush 09:06 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Pogradec

Shiitet iphoneX

750 EUR

21 Shk 12:58 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

iPhoneX i Ri OKAZION !!! Super iPhone

1 100 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj iphonex | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • IphoneX në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • Iphonex në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • iphoneX në kategorinë Makina | Mitsubishi | Outlander
  • iphonex në kategorinë All Category
  • iphonexs në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • Iphonexs në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • Iphonex në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Iphonex në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • IphoneX në kategorinë Instrumente dhe Pajisje muzikore
  • IPHONEXS MAX në kategorinë Telefona celular

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione