Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

goma te perdorme - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe goma te perdorme,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj goma te perdorme Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Qer 14:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

GLK 250 BLUETEC

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 22:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes Benz 350 naft

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 17:03 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Shite goma okazion

1 LEK

03 Shk 19:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLS 350  ·  Elbasan

Mercedes benc gls 350 loc AMG

54 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 11:01 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

disqe 17 per BMW me goma dimri t

600 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Qer 12:02 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Goma 205/55/16. 10 cop

40 LEK

19 Mar 14:21 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Gramsh

4 goma xhipi 245 75 16 goodjer

300 EUR

24 Shk 09:53 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Goma+Disce

180 LEK Çmimi me zbritje

21 Shk 11:47 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Durrës

goma te perdorme

180 LEK

22 Dhj 11:09 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Gomisteri Nori

04 Nën 18:54 Të tjera  ·  Tiranë

Disqe +goma të përdorme

500 EUR

20 Mar 16:02 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Goma per Nissan Qashqai

5 000 EUR

09 Nën 18:00 Të tjera  ·  Durrës

Shiten 4 goma te perdorme super 215 65 15c.

1 EUR

01 Nën 19:20 Të tjera  ·  Durrës

Shiten 4 goma te perdorme 215 65 15c super gjendje

1 EUR

29 Tet 18:33 Të tjera  ·  Durrës

Shiten 4 goma te perdorme gjendja super 215 65 15c .

1 EUR

26 Tet 22:38 Të tjera  ·  Durrës

Shiten 4 goma te perdorme gjendje super 215 65 15c

1 EUR

25 Tet 16:51 Të tjera  ·  Durrës

Shiten 4 goma te perdorme gjendje super 215 65 15c

1 EUR

29 Sht 07:42 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Disce 22 me goma okazjon 200 euro

200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 12:52 Të tjera  ·  Tiranë

Goma

200 EUR

03 Shk 13:06 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

shes goma+ disqe

2 000 EUR

06 Nën 13:59 Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped  ·  Goma dhe Bandazhet  ·  Krujë

Goma12

1 EUR

28 Tet 13:06 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Shiten goma e classi

400 LEK

10 Sht 21:00 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Peqin

Kerkoj goma 225 45 R 17 perdorme

1 111 111 EUR

03 Sht 12:01 Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped  ·  Goma dhe Bandazhet  ·  Krujë

Goma 12

15 Korr 09:28 Të tjera  ·  Mat

mitsubishi

460 LEK

28 Maj 10:22 Të tjera  ·  Tiranë

Goma okazion

200 LEK

25 Maj 19:44 Të tjera  ·  Durrës

2 goma te perdorme general 205 75 16c

40 LEK

23 Pri 17:47 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

150 mi lek

15 000 LEK

15 Tet 08:33 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Elbasan

Shiten

03 Pri 20:48 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

goma pireli 285/40/r21

1 EUR

22 Dhj 15:59 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Dritare plastike gjermane

1 500 000 LEK Çmimi me zbritje

31 Gush 09:16 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Disqe cls

300 EUR

30 Maj 21:03 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Goma

30 Mar 09:19 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

goma x5 te perdorura

350 LEK

26 Maj 20:40 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Krujë

Disqe me goma R19

600 EUR

12 Maj 12:26 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mat

4 disje

300 LEK

23 Shk 12:25 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Goma dhe Disqe PIRELLI Porshe 255/55 R-18 Perfekt

600 EUR Çmimi me zbritje

05 Shk 19:15 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

Bmw seria 5

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 08:50 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disjet cl 20 inch

1 200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj goma te perdorme | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione