Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

disqe ford fokus - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe disqe ford fokus,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj disqe ford fokus Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:48 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

ford fokus

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:10 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

FORD FOKUS 164 MI KM ORIGINALE SUPER GJENDJE 0689400000

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:10 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet Ford Fokus Ghia, benzine gaz, automat

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 12:41 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Krujë

Ford Focus Titanium 1.6 naft

2 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 22:54 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Fokus

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 07:55 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Kavajë

Ford fokus automat 1,6 nafte 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 03:26 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Vlorë

Shitet Ford Fokus 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Pri 17:35 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Vlorë

Ford Fokus 2011

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 11:15 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Fokus

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 17:55 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE FORD FOKS NR 16

80 EUR

26 Mar 16:58 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

GANT Polo ����

2 500 LEK

26 Mar 16:35 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

4 disqe Excel 14 - OKAZION

150 EUR

13 Dhj 18:08 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Sarandë

��������Okazion��������

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 14:12 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Dibër

okazion ford fokus 1.6 nafte

2 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 15:28 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Dibër

ford fokus 1.6 nafte okazion

2 500 EUR

25 Nën 19:04 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

ford fokus 1.8 naft Tdi injektor pomp mekanike

1 200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 12:03 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

ford fokus injektor mekanik 1 vit letra

1 200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Tet 09:59 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Okazion Shitet Ford Fokus Model Titanium

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Tet 20:37 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Okazion Shitet Ford Fokus Viti Prodhimit 2009 model Titanium

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Tet 15:01 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet Okazion n Ford Fokus Titanium viti prodhimit 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 17:22 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Vlorë

ARSYJE EMIGRIMI

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 20:52 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Vlorë

PER ARDYJE EMIGRIMI

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 13:03 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Okazion Shitet 4500 Euro Ford Fokus Viti 2009 model Titanium

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 12:27 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

ford fokus injektor mekanik 1 vit letra

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 20:42 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

ford fokus injektor mekanik 1 vit letra

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Korr 10:27 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Ford Focus 2006-2007

28 003 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 15:42 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

���� TOM TAILOR ����

1 400 LEK

15 Mar 15:42 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

�� FALAS DERGESA : NIKE INITIATOR (GS) nr.43

18 EUR Çmimi me zbritje

15 Mar 15:42 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

��️ NordCap caprihose ��️

2 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Mar 15:42 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

CONVERSE

3 500 LEK

06 Mar 17:59 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

CONVERSE

2 500 LEK

06 Mar 17:56 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

ZARA - Made in Portugal

1 000 LEK

06 Mar 17:56 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

Jack & Jones

1 500 LEK

06 Mar 17:56 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

�� Brand New Shirt ��

1 000 LEK

06 Mar 17:56 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

���� LIVERGY ����

1 200 LEK Çmimi me zbritje

02 Mar 18:53 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

���� DIESEL - Made in Italy ����

35 EUR Çmimi me zbritje

01 Mar 20:05 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

GYM / WORKOUT Shorts

1 000 LEK

28 Shk 21:15 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

URBAN RING - ITALY ����

2 500 LEK

27 Shk 19:24 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

JEORDIE'S

2 500 LEK Çmimi me zbritje

27 Shk 19:20 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

MADE IN ITALY - MERINO WOOL

1 700 LEK

27 Shk 19:20 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

❗SALE❗ ��️ SAM 73 WINDPROOF ��️

1 000 LEK Çmimi me zbritje

27 Shk 19:16 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

FILA

1 800 LEK Çmimi me zbritje

27 Shk 19:16 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

���� SHAMP - Retro Trackpants ����

1 000 LEK

26 Shk 11:08 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

���� ClockHouse ����

1 000 LEK Çmimi me zbritje

26 Shk 11:01 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

❗SALE❗ �� PIAZZA ITALIA ��

700 LEK Çmimi me zbritje

26 Shk 10:58 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

✓ NIKE Mercurial 42.5

48 EUR

26 Shk 10:58 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

Cable Knit Cardigan - Made in Italy

1 500 LEK

26 Shk 10:58 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

�� MEDIUM ��

1 000 LEK

26 Shk 10:54 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

❗SALE❗ OVS 72D DENIM

1 000 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj disqe ford fokus | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione