Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

certina - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe certina,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj certina Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:22 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Rolex

5 000 EUR

01 Qer 20:56 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Certina

120 LEK

01 Qer 08:23 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Marsup hugo boss

140 EUR

01 Qer 08:23 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Armani Exchange

90 EUR Çmimi me zbritje

30 Maj 14:21 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Certina zafir

100 LEK

29 Maj 21:36 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Blej ora origjinale

12 Pri 21:47 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Microsoft Lumia  ·  Tiranë

Ore Certina super

50 EUR Çmimi me zbritje

31 Mar 22:33 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Certina swiss made

80 LEK

29 Mar 12:09 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Certina swiss made

80 LEK

27 Mar 16:55 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Certina swiss made xham zafir

80 LEK

23 Mar 17:57 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Shitet Fiat 500

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 18:35 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Certina swiss made

80 LEK

21 Mar 17:54 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Certina swiss made

100 LEK

20 Mar 14:14 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Certina swiss made

100 LEK

19 Mar 10:18 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Certina swiss made xham zafir

100 LEK

10 Mar 20:05 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Certina swiss made xham zafir

80 LEK

07 Mar 06:38 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Krevat fizioterapi

34 000 LEK

24 Jan 09:20 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Ore origjinale

08 Jan 16:17 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

shitet opel corsa 1.3 cdti 2008 nafte ekonomike

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Dhj 21:18 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

SHITET OPEL CORSA 2007 1.3 NAFTE

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Nën 07:36 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Fier

Paisje lokali

7 000 EUR

21 Nën 07:35 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Fier

Paisje lokali okazion

10 000 EUR

21 Tet 10:22 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo xc60

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 14:56 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Fier

Paisje lokali (okazion)

10 000 EUR

03 Tet 09:40 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

shitet opel corsa 1.3 cdti 2008 nafte ekonomike

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Sht 21:19 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitet okazion 1.3 nafte super ekonomike

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Qer 14:42 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

shitet opel corsa 1.3 cdti 2008 nafte ekonomike

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 23:53 Të tjera  ·  Tiranë

Krevat fizioterapi

34 000 LEK

10 Qer 17:12 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Certina

60 LEK

18 Maj 01:25 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitet opel corsa 1.3 nafte

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 11:01 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Certina 22 gure

60 LEK

14 Maj 01:18 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Has

3.ORA TË REJA MERCEDES-BENZ ME KURDISJE

85 EUR Çmimi me zbritje

07 Pri 12:32 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Kerkoj te blej nje ore Roleks origjinale

28 Mar 13:20 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

shitet opel corsa 1.3 cdti 2008 nafte

3 700 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Jan 02:21 Veshje/Këpucë  ·  Unisex  ·  Tiranë

ADIDAS Mens Performance ZNE

30 EUR

16 Tet 00:15 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Flori Gold 14K, 18K, 22K

09 Tet 17:27 Veshje/Këpucë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Adidas Supernova St W Trainers

15 EUR

04 Sht 11:16 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

certina ds

150 EUR

25 Gush 19:15 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

Certina 28 gure

20 000 LEK

21 Korr 18:38 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Argjend 925, Silver

1 EUR

21 Korr 18:26 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Argjend 925, Silver

1 EUR

12 Korr 14:25 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Cante krahu marsup origjinal hugo boss

140 EUR

24 Maj 02:52 Të tjera  ·  Durrës

Ore Certina DS registered model

20 000 LEK

24 Maj 02:52 Të tjera  ·  Durrës

Ore Certina DS registered model

20 000 LEK

24 Maj 02:52 Të tjera  ·  Durrës

Ore Certina DS registered model

20 000 LEK

24 Maj 02:52 Të tjera  ·  Durrës

Ore Certina DS registered model

20 000 LEK

24 Maj 02:52 Të tjera  ·  Durrës

Ore Certina DS registered model

20 000 LEK

24 Maj 02:52 Të tjera  ·  Durrës

Ore Certina DS registered model

20 000 LEK

24 Maj 02:52 Të tjera  ·  Durrës

Ore Certina DS registered model

20 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj certina | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Certina certina certina Certina

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione