Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Yacht - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Yacht,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Yacht Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:54 Apartamente  ·  Tiranë

MUNDESI INVESTIMI GODINE 5 KATE NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT

2 300 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:04 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENTE 1+1 & 2+1 & 3+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT

205 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:32 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENTE 1+1 & 2+1 & 3+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT

218 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:30 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENTE 1+1 & 2+1 & 3+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT

123 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
11 Qer 11:49 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me Qera Garsoniere Duplex Tek Ura Dajlanit

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
08 Qer 15:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me Qera Garsoniere Duplex Tek Ura Dajlanit

360 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
03 Qer 21:45 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SKAF YACHT 13.metra me naft

85 000 EUR

12 Maj 15:48 Makina dhe Vegla  ·  Vlorë

PASTRUESE RERE BATERI PER PLAZHE

2 090 EUR

19 Pri 16:58 Apartamente  ·  Vlorë

Garsoniere prane hotelit Yacht 30 m2

52 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
07 Mar 00:00 Shtëpi  ·  Vlorë

Garsoniere Uji ftohte 300m larg plazhit

55 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
10 Shk 09:50 Apartamente  ·  Vlorë

2+1 APARTMENT FOR SALE. 1146 EURO/M2

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Shk 13:16 Apartamente  ·  Vlorë

2 Bedrooms Apartment FOR SALE | �� 96 m2 | �� 1146€/m2

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Jan 11:44 Apartamente  ·  Sarandë

Kerkoj apartment ose garsoniere

Numri i dhomave: 1,5
15 Jan 00:58 Apartamente  ·  Tiranë

Kerkoj apartment ose garsoniere

Numri i dhomave: 1,5
12 Dhj 11:30 Apartamente  ·  Vlorë

Shitet apartament 2+1 -me pamje anash detit - prane Hotel "J

162 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Nën 03:07 Të tjera  ·  Tiranë

Rolex yacht, master

15 670 LEK

19 Tet 19:53 Apartamente  ·  Vlorë

Apartament ne shitje ne Vlore

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
12 Sht 03:04 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Yacht

299 000 EUR

10 Sht 18:02 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Lantu free 2021 two drive pure electric EV range extd

65 700 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
18 Qer 14:05 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Volvo  ·  Tiranë

Skaf i ri ne shitje

04 Mar 18:26 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Yacht 18m OKAZION!!!

200 EUR

07 Shk 00:42 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament

410 EUR

Numri i dhomave: 4
14 Dhj 15:18 Anije dhe skuterë uji  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Shitet Beneteau 45 Sailing Boat

150 000 EUR

29 Tet 17:31 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Disqe+goma 20 aez yacht su

10 Sht 22:35 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Rolex Yacht Master ETA

500 EUR

28 Korr 19:36 Anije dhe skuterë uji  ·  Skutera uji  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Motoskaf, Skaf me dhome, Yacht

5 500 EUR

28 Korr 19:31 Të tjera  ·  Lezhë

Motoskaf, Skaf, Yacht, Skaf me dhome

5 500 EUR Çmimi me zbritje

12 Korr 22:08 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Yacht

95 000 EUR

03 Pri 17:05 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  SeaDoo  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Yacht dhe skaf

11 500 EUR

29 Mar 18:10 Apartamente  ·  Vlorë

Apartament 21

Numri i dhomave: 2
15 Mar 11:26 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Italcraft  ·  Tiranë

Cruiser Yacht 370

130 000 EUR Çmimi me zbritje

04 Mar 14:25 Dyqan Shërbime  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Fasada per hotele

Shitësit të Besuar
25 Jan 10:11 Auto sallon Anije dhe skuterë uji  ·  Të tjera  ·  Shkodër

�� Shitet YACHT

120 000 EUR

Shitësit të Besuar
02 Nën 17:38 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yacht SEA

88 000 EUR

02 Nën 14:08 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Rolex

120 EUR Çmimi me zbritje

07 Gush 10:27 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Elbasan

Ore rolex yacht-master

130 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Yacht | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione