Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tv 50 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tv 50,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Tv 50 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:07 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q5 40 50 etron E-tron

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:47 Shtëpi  ·  Tiranë

POROSIT TANI SHTEPIA PUSHIMI LUKSOZE

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 13:48 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

QIRA, AMBIENT BAR - LOUNGE‼️

2 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 13:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet qera ditore 2+1 pamje nga deti iliria Durres

50 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:12 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

AUDI Q8 50 TDI 2020 FULL OPSION

65 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:12 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUDI Q3 2.0 BENZIN 2020 FULL OPSION

24 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:04 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 Lungo 3.0 Nafte 2015

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera Ditore Ap1+1 Myslym Shyr 3.000 Leke

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:37 Apartamente  ·  Vlorë

Jepen me qera apartamente lungomare vlore

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 5
Sot 10:48 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A6  ·  Tiranë

Samsung A6 50 mijë lekë të vjetra

5 000 LEK

Sot 10:41 Apartamente  ·  Vlorë

Garzoniere me qera ditore ne lungomare

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sot 10:38 Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet me qera ditore gazoniere në lungomare

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sot 10:38 Dhoma  ·  Vlorë

Jepet me qera ditore gazoniere ne lungomare tek Rira

35 EUR / ditë

Sot 10:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHESIM, AMBIENT BAR - LOUNGE, ALI DEMI ‼️

350 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Sot 10:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C300 2012 ���� 9.900€ OKAZION PANORAMA FULL EXTRA

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E 220 2013 FULL OPTION !!

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 06:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera Ditore Ap1+1 Myslym Shyr 3.000 Leke ( Wifi, SmartTv )

3 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:25 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Workstation DELL & HP

200 EUR

Dje 22:09 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 Tek Shkolla Pero Nini

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 19:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHESIM, APARTAMENT MODERN 2+1+2 ‼️ Neom80092

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

QIRA, APARTAMENT MODERN 3+1+2 ‼️ Neom94667

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:05 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Kartemonedha te vjetra LEK

Shitësit të Besuar
Dje 14:24 Apartamente  ·  Sarandë

Apartament me qera per pushime ne Ksamil

Numri i dhomave: 2
15 Qer 09:46 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32P  ·  Fier

TV LG 32" OKAZION!

50 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tv 50 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione