Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shock - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shock,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shock Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:19 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Tiranë

Microsoft Xbox Series Controller

69 EUR

Sot 13:56 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Casio G-Shock

219 LEK Çmimi me zbritje

Online
12 Qer 21:53 Të tjera  ·  Tiranë

G-Shock

400 EUR

09 Qer 11:37 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

G shock

100 EUR

01 Qer 08:23 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Marsup hugo boss

140 EUR

01 Qer 08:23 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Armani Exchange

90 EUR Çmimi me zbritje

15 Maj 10:11 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet biciklete Jeep Wrangler 26'.

9 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Maj 17:54 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Ore

90 LEK

06 Maj 15:36 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet G Shock DW5600

4 000 LEK

05 Maj 20:58 Të tjera  ·  Tiranë

Scott Biciklete Super Gjendje

450 EUR Çmimi me zbritje

30 Pri 16:18 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

SHITUR.

170 EUR

Online
29 Pri 13:30 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Durrës

Ore G-Shock

70 EUR Çmimi me zbritje

27 Pri 22:40 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Pogradec

Karroce Tutek per femije

55 000 LEK

15 Pri 16:37 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Ore G-Shock e bardhe me garanci

100 EUR

12 Pri 20:54 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Të tjera  ·  Korçë

Rock Shock Judy ne shitje

130 EUR

11 Pri 17:11 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

G shock

120 EUR

08 Pri 21:55 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

Shitet G-Shock Casio

9 500 LEK

05 Pri 11:38 Punë  ·  Mjeksi  ·  Tiranë

praktikante ne fizioterapi

23 Mar 17:57 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Shitet Fiat 500

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 08:24 Të tjera  ·  Tiranë

Scott Genius LT720 plus

20 Mar 16:51 Makina  ·  Maserati  ·  Quattroporte  ·  Durrës

shitet: Maserati Quattroporte S Q4 GranLusso 2018

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Mar 06:38 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Krevat fizioterapi

34 000 LEK

29 Jan 18:11 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  27  ·  Tiranë

okazion mtb

798 EUR

27 Jan 10:54 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

g shock casio ga2100

80 EUR

14 Jan 10:19 Konzolatë për lojëra  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Kontroler Ps4 Dual shock

20 000 LEK

10 Jan 06:45 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Casio G shock aw590

25 EUR Çmimi me zbritje

08 Jan 16:17 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

shitet opel corsa 1.3 cdti 2008 nafte ekonomike

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Dhj 20:11 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Tiranë

biciklete enduro 26

800 LEK

15 Dhj 21:18 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

SHITET OPEL CORSA 2007 1.3 NAFTE

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Dhj 15:50 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Casio G-Shock GMA-S120GB

300 EUR

23 Nën 10:10 Të tjera  ·  Tiranë

Biciklet elektrice trek

2 500 EUR

21 Nën 07:36 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Fier

Paisje lokali

7 000 EUR

21 Nën 07:35 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Fier

Paisje lokali okazion

10 000 EUR

10 Nën 06:12 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

G - Shock, Mudmaster, GG - 1000 - 1A

170 EUR

04 Nën 10:39 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

okazion mtb

798 EUR

21 Tet 10:22 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo xc60

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shock | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione