Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat Alhambra - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Seat Alhambra,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Seat Alhambra Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:32 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Tiranë

SEAT ALHAMBRA AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:27 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Fier

Seat ALHAMBRA 5 Vënde diesel

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:52 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kandele NGK BKUR6ET10

685 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 10:46 Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Berat

Shitet Seat Alhambra 2006 Benzinë-Gaz

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Mar 12:46 Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Durrës

Seat alhambra 2.0 Tdi

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 14:56 Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Tiranë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 11:39 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

205 65 16 C vito viano Sharan Alhambra

180 EUR Çmimi me zbritje

04 Mar 16:03 Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Lushnjë

Shitet SEAT ALHAMBRA 1.9TDI 131hp në gjendje shumë të mirë.

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 16:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Pogradec

Viano 220 cdi 2007

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 14:20 Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Mirditë

Seat Alhambra 1.9 dizel

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 21:48 Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Lushnjë

Makine pune

250 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Jan 19:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Dibër

shitet seat alhambra i ngjashem me vw sharan

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 08:34 Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Tiranë

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI t kuqe

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 16:02 Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Kukës

Seat Alhambra

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 12:57 Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Shkodër

Seat Alhambra

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 17:12 Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Kukës

Seat Alhambra

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 14:21 Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Kukës

Seat Alhambra

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 10:46 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Tiranë

SEAT Alhambra Style 2.0 tdi

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Sht 23:00 Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Pogradec

U SHIT

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Gush 23:16 Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Tiranë

SEAT ALHAMBRA - 1.9TDI - OKAZION

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
02 Gush 09:01 Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Pogradec

Seat Alhambra 1.9 Vp 2007������������

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 00:04 Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Lezhë

Seat Alhambra 7ulse

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 19:43 Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Kukës

Seat alhambra 4x4

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Seat Alhambra | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione