Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rrul - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rrul,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Rrul Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:13 Të tjera  ·  Tiranë

Hekur Rrulo profesional Miele

750 EUR

17 Qer 08:27 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Rrul

9 500 EUR Çmimi me zbritje

15 Qer 17:30 Të tjera  ·  Tiranë

Paisje hekurosese miele me avull

900 EUR

15 Qer 17:26 Të tjera  ·  Korçë

Rrul hekuroses profesional

420 EUR

09 Qer 21:08 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

Shitet Fiat 480 ne gjendje perfekte.

9 000 EUR Çmimi me zbritje

06 Qer 22:46 Të tjera  ·  Sarandë

Shitet Hekur Rrul Porfesional Miele

3 500 EUR

02 Qer 12:19 Të tjera  ·  Tiranë

Dtf printer per biznes stampim bluzash.

1 900 EUR Çmimi me zbritje

10 Maj 07:42 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Tiranë

SHERBIM ME MJET T'NDRYSHME 24/7

696 969 EUR

10 Maj 07:40 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Tiranë

KARROTREC ON .. VINXH TRANSPORT SHITJE

2 600 000 EUR

10 Maj 06:07 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Kavajë

Shitet rruli

1 LEK

07 Maj 19:39 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Fier

rrul

800 LEK Çmimi me zbritje

06 Maj 04:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kukës

Polo 1.4 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 11:04 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Makina babyliss 95% gjendje Pune

390 LEK

15 Pri 06:03 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Kubota  ·  Fier

Kubota l2202

111 LEK

03 Pri 23:25 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Tropojë

Shitet

10 500 EUR

17 Mar 19:23 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Mjete bujqesore

75 EUR

09 Mar 14:12 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Maschios

1 LEK

24 Shk 18:10 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Elbasan

Shitet rrul

300 EUR

20 Shk 21:38 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Lushnjë

Frez Maschio 250 me rrul

13 Shk 19:54 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Moto-kultivatorë  ·  Shkodër

Frezë naleti

2 500 LEK

02 Shk 14:36 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Rrul

8 000 EUR

23 Jan 18:05 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Kavajë

rrul

01 Jan 09:19 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Fiat  ·  180-90  ·  Kurbin

Fjat

07 Dhj 19:36 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Moto-kultivatorë  ·  Tiranë

Freze howard 2.30

03 Dhj 11:38 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Durrës

Zgar alumini

350 EUR

25 Nën 13:01 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Fier

Rrul

1 200 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rrul | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Rrul Rrul rrulot rrul Rrulot Rrul Rrul Rrulot Rrul rrulot

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione