Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mobilje,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mobilje Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:46
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

2+1 ne 21 Dhjetor (Inxhinjeria) Pllt i Ri me Ashensor

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
14 Pri 22:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

����VW TOURAN 2.0 nafte automat 13 nga ZVICRA ����

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 02:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA GARSONIERE TEK RRUGA E BARRIKADAVE!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 02:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Ambient Zyrash në Rrugën Myslym Shyri

1 300 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Sot 02:12 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:09 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine GAZ Automat -16

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:09 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:46
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

2+1 ne 21 Dhjetor (Inxhinjeria) Pllt i Ri me Ashensor

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C300 2012 ���� 9.000€ OKAZION

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI THATE !

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:31 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Korçë

Shitet dhome gjumi!!

1 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 00:31 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Korçë

Moblije salloni shiten!!

20 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:57 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me Qera 1+1 Kompleksi ASL, Perballe Pediatrise

470 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:42 Apartamente  ·  Vlorë

Super Apartament 2+1 per Shitje ne Plazhin e Vjeter Vlore.

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 23:18 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Leke te vjetra

Shitësit të Besuar
Dje 23:18 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Tiranë

Nargjile Set i plote

120 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:18 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Xhup Nike

Shitësit të Besuar
Dje 23:18 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Medalje te vjetra

3 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:18 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Leke te vjetra OKAZION

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:18 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Bluze Fendi

20 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:18 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Marcelo Burlon T-Shirt

20 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:18 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Bluze Essentials Origjinale

95 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:18 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Tuta Hugo Boss

88 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:18 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Giuseppe Zanotti Gold Edition sneakers

460 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:57 Veshje/Këpucë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Nike tech fleece

95 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:55 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 3.0 tdi, viti 2014 cmimi 13900 euro

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:37 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Pulla te vjetra

1 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:37 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Kartemonedha te vjetra LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:30 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Tiranë

Toyota hilux per pjese kembimi

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 21:48 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra H Nafte 1.7

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Dje 20:49 Të tjera  ·  Durrës

Neroli Eau de Parfum 100ML Per MESHKUJ

55 LEK

Dje 20:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

����������MERCEDES A 180 nafte automat 14 zvicre����������

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:03 Telefona celular  ·  HTC  ·  One S  ·  Elbasan

Htc one s

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mobilje | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione