Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lap top - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lap top,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Lap top Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Pri 16:37 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Shitet Laptop Lenovo Thinkpad T580

400 EUR Çmimi me zbritje

14 Pri 09:34 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Tiranë

Laptop

1 EUR

12 Pri 11:41 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

MIni lap top samsung 10.1 inc

7 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Pri 11:33 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

kompjutera lap top

50 EUR

09 Shk 22:08 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lap top

180 LEK

08 Dhj 23:07 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  HP  ·  Tiranë

Shitet

400 LEK

14 Nën 10:39 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook Pro 2017 13inch icore 5

450 EUR

11 Nën 17:34 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

Mac Air 2014 13.3inch 128gb 250Mij lek

25 000 LEK

30 Tet 12:31 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Shitet MacBook Pro 2017, 13"

600 EUR

14 Tet 13:22 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET LAP TOP DELL

300 EUR

29 Sht 18:25 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook pro

2 300 EUR

22 Sht 01:14 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Elbasan

Lap top dell

1 EUR

13 Sht 16:01 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  HP  ·  Tiranë

Lap Top + Tablet

190 EUR

09 Sht 00:30 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Elbasan

Lap Top HP ELITEBOOK

350 EUR

28 Gush 14:57 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia

1 EUR

09 Gush 18:44 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Dell 5280

23 000 LEK

02 Qer 11:38 Të tjera  ·  Tiranë

Laser engraver and cuter 50w

8 300 EUR

21 Maj 09:43 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Shes lap top

27 000 LEK

21 Maj 09:27 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Shes lap top

27 000 LEK

25 Pri 23:38 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Lap top

60 EUR

13 Pri 20:04 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shes lap top Dell super touch

300 LEK

04 Pri 11:36 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shes lap top Acer

120 LEK

08 Mar 21:19 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shes lap top 120 mij

120 LEK

24 Jan 14:10 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet lap top

60 EUR

17 Jan 15:59 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  HP  ·  Tiranë

Lap top HP

250 EUR

11 Jan 18:18 Telefona celular  ·  Nokia  ·  1100  ·  Elbasan

Nokia 1100

1 EUR

10 Jan 19:26 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

LAP TOP OKAZION

95 EUR

06 Jan 20:10 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lap top asus

160 EUR

23 Dhj 16:05 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

LAP TOP TOSHIBA

100 EUR

19 Dhj 20:55 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  HP Pavilion x360, 14"  ·  Tiranë

Lap-Top HP

1 150 EUR

10 Dhj 17:06 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Siemens  ·  Vlorë

Shitet lap top super i ri

100 EUR

19 Nën 20:50 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

MINI LAP TOP 50 MIJE LEK

50 LEK

17 Nën 10:42 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Pavilion  ·  Fier

Shes Lap Top HP Pavilion

10 000 LEK Çmimi me zbritje

28 Tet 00:10 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Acer aspire es15 120GB sdd

110 EUR

02 Sht 12:14 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  HP Pavilion x360, 14"  ·  Fier

Lap Top HP Pavilion

14 000 LEK

01 Sht 16:00 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Shkodër

Mac Book Pro & Air

350 EUR

30 Korr 15:11 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  HP 8760w  ·  Vlorë

Lap top hp

18 500 LEK

29 Maj 18:35 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Toshiba  ·  Satellite  ·  Fier

Shitet Lap top Toshiba

2 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lap top | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • lap top në kategorinë Elektronika
  • Lap top në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • Lap top në kategorinë Lap Top/Notebook | Apple
  • Lap top në kategorinë Dorëzim i biznesit të përpunuar
  • lap top në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Lap top në kategorinë All Category
  • Lap top në kategorinë Lap Top/Notebook | Hewlett-Packard(HP) | Pavilion
  • Lap top në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped
  • Lap top në kategorinë TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë
  • Lap top në kategorinë Anije dhe skuterë uji

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione