Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Krevat dopio - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Krevat dopio,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Krevat dopio Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:52
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

Vilete per shitje Kodra e Diellit 2 prane Conad

399 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Qer 15:39
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

Shtepi 1+1 75m2 me qera ne zonen e Alliasit, 5 Maji, Tirane

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1

Sot 21:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

RESIDENCA KODRA E DIELLIT 1, JAPIM ME QIRA APARTAMENT ME OBO

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 21:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

HOTEL BAR-RESTORANT PER QIRA PRANE STADIUMIT DINAMO!!!

125 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Shitësit të Besuar
Sot 19:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT MODERN 2+1+2 TE KOPSHTI BOTANIK !

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Shtëpi  ·  Pogradec

Dhoma plazhi Pogradec

Numri i dhomave: 2
Sot 18:39 Dhoma  ·  Pogradec

Shtepi pushimi 1+1 Pogradec

Sot 18:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 per Qira tek RRuga e Kosovareve

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 17:20 Apartamente  ·  Tiranë

Fresku Qera 2+1 mobiluar totalisht!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 3+1 me qera ne Rrugen Dritan Hoxha, ID 4231288.

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 15:42 Apartamente  ·  Pogradec

Fabio’s Apartment

3 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 14:55 Apartamente  ·  Vlorë

Apartament-Studio, qera ditore, Uji i Ftoht, Vlore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 13:57 Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma ditore dhe mujore

2 500 LEK / ditë

Sot 12:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPEN ME QERA 6-SHTE GARSIONIERE NE PLAZH -RROTA E KUQE!

1 250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Sot 12:02 Vila  ·  Tiranë

Vile ne shitje tek Kodra Diellit 2

400 000 EUR

Sot 12:00 Vila  ·  Tiranë

Vile me Qera tek Kodra Diellit 2

1 700 EUR / muaj

Sot 11:52
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

Vilete per shitje Kodra e Diellit 2 prane Conad

399 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:41 Apartamente  ·  Tiranë

Vile ne shitje tek Kodra Diellit 2

400 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:40 Apartamente  ·  Tiranë

Vile me Qera tek Kodra Diellit 2

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 14:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

2+1 per qira te Rruga Siri Kodra, afer supermarket Xhangolli

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Garzoniere me Pamje nga Deti, Qera Ditore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 13:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Apartament me Qera Ditore, 15m nga Bregu , Plazh Durres

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 13:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Garzoniere me Qera Ditore, Prane Palace Resort Plazh

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Dje 12:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Apartament me Qera Ditore, 15m nga Bregu , Plazh Durres

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 08:28 Apartamente  ·  Tiranë

Apartment for Rent 76m2 Rr. Besim Alla Misto Mame Yzberisht

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 05:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera duplex kodra e diellit

890 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Dje 04:35 Apartamente  ·  Tiranë

Astir (2 Palmat) Jap me Qira: apartament me sipërfaqe 146 m2

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Qer 11:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Apartament 1+1 buze detit.

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
13 Qer 11:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Vile me Qera tek Kodra Diellit 2

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
13 Qer 03:01 Apartamente  ·  Sarandë

Dhoma plazhi me qera ne qender te Sarandes

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
12 Qer 17:48 Apartamente  ·  Vlorë

Apartament 1+1 , Lungomare vija e pare

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
12 Qer 15:39 Apartamente  ·  Tiranë

Shtepi 1+1 75m2 me qera ne zonen e Alliasit, 5 Maji, Tirane

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Krevat dopio | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione