Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

I7 17 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe I7 17,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj I7 17 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Qer 19:40 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Toshiba  ·  Satellite  ·  Shkodër

toshiba 17 polesh touch screen

300 EUR Çmimi me zbritje

03 Pri 18:26 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  iBook  ·  Berat

Shitet

220 EUR

31 Jan 09:27 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop ASUS 17.3"

310 EUR

25 Jan 11:30 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo Thinkpad T430 4GB 300HDD

130 EUR

28 Nën 15:55 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Tiranë

PS3 me 13 lojera dhe cip

18 000 LEK

17 Nën 12:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Tiranë

iPhone xs 64gb

100 LEK

27 Tet 09:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo Legion 5 2022

1 500 EUR

31 Gush 22:44 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

Shitet HP ZBook 17 G3 Workstation

540 EUR Çmimi me zbritje

31 Gush 16:49 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Tiranë

Xbox series s 10/10

310 LEK

24 Gush 10:41 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HP ZBOOK 17 G4

550 EUR

23 Gush 17:31 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

hp zbook 17 g5

01 Gush 23:43 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OMEN Laptop HP 17

1 350 EUR

09 Korr 13:54 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  MSI  ·  Tiranë

Msi Raider GE78 HX

3 000 EUR

29 Maj 18:29 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Tiranë

Shitet Laptop Gaming ASUS GL752VW

380 EUR Çmimi me zbritje

06 Pri 14:32 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop Gaming

900 EUR Çmimi me zbritje

31 Mar 12:45 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

ZBOOK G5 17.3INCH

770 EUR

19 Jan 17:45 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Sarandë

OKAZIOON MacBook Pro 17 inch

800 EUR

21 Nën 16:56 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

Laptop HP ZBOOK 17 G2

450 EUR

13 Sht 17:40 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HP Pavilion Gaming Laptop

800 EUR

31 Korr 19:28 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet Laptop alienware 17 16 gb ram intel core i7

1 000 EUR

24 Korr 17:49 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop Alienware R5 17 | i7gen8 gtx 1060

750 EUR

13 Korr 18:49 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HP Pavilion Gaming Laptop

900 EUR

17 Qer 02:31 Të tjera  ·  Tiranë

Laptop HP Zbook 17 G1

40 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Qer 11:41 Të tjera  ·  Tiranë

Laptop HP Zbook 17 G1

45 000 LEK Çmimi me zbritje

03 Qer 00:33 Të tjera  ·  Tiranë

Laptop HP Zbook 17 G1

50 000 LEK

03 Qer 00:33 Të tjera  ·  Tiranë

Laptop HP Zbook 17 G1

50 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj I7 17 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

I7 17 I7 17.3 i7 17.3

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione