Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford torneo - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 40

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford torneo,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ford torneo Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Mar 18:22 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Durrës

Shitet ford torneo

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Tet 07:06 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Durrës

FORD TORNEO 1.8 nafte

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
05 Shk 13:00 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Durrës

Ford torneo

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 10:31 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Durrës

Ford Torneo

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 05:58 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Durrës

Ford Torneo

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 07:26 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kurbin

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Qer 18:45 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Elbasan

Ford Tourneo

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 20:54 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Përmet

Ford turneo connect

300 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 21:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mercedes benz sprinter

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 16:01 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Durrës

‼️SHITUR‼️ Ford Torneo 1.8 naftë

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
12 Nën 12:14 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Berat

ford torneo

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Tet 13:01 Makina  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Durrës

FORD TORNEO CONNECT 1.8 NAFT 06

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 13:24 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Durrës

Ford Torneo

7 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
17 Qer 14:36 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Ford turneo 1.8 naft shume ekonomike

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:02 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Pogradec

OKAZION MUNDESI NDERRIMI

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 16:53 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Durrës

FORD TORNEO CONNECT 1.8 NAFT 06

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 21:18 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Elbasan

Ford torneo

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 19:24 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Fier

Ford torneo

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 13:16 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

Ford transit

2 800 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 17:09 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Durrës

OKAZION, Ford Tourneo,2009

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 08:20 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Ford Tourneo dizel

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 13:47 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Kurbin

Ford

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 10:51 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Durrës

Ford Tourneo,2009,nafte.I sapo ardhur ne shqiperi.

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 16:05 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Shitet ford toneo 2004-2005

22 Mar 12:37 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Durrës

Okazion Ford Tourneo

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 22:36 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Shitet ford torneo

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 16:11 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Korçë

Ford torneo custom!!

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Sht 19:56 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

FORD TRANSIT - TORNEO 2.2 NAFTE

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Shk 09:46 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Ford Torneo Connect dizel -05

400 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford torneo | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione