Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Caravan - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Caravan,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Caravan Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:01 Makina  ·  Dodge  ·  Grand Caravan  ·  Tiranë

���� OKAZION Dodge Caravan 2500 € ����

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 16:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Kukës

Vw caravan transporter

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 14:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet ose nderrohet Mercedes-Benz E-Class Caravan 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 18:43 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

AUDI A6

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Jan 20:17 Makina  ·  Dodge  ·  Grand Caravan  ·  Tiranë

SHITET OKAZION DODGE GRAND CARAVAN 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Dhj 17:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Nën 19:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Mercedez Benz

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Tet 18:59 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

Faleminderit

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 13:04 Makina për kamping  ·  Sarandë

Dethleffs 730 FKR EXCLUSIVE SNOW

29 900 EUR

03 Sht 12:37 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Korçë

Okazion!!!

8 000 LEK

29 Gush 17:03 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Korçë

Okazion!!!!

9 000 LEK

25 Gush 19:07 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Korçë

Dua c-class 220

08 Korr 00:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

SHITET C CLASS 220 OKAZION‼️‼️

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 21:34 Makina për kamping  ·  Elbasan

>U-SHIT FLM<CamperVAN 2021 prodhim

29 000 EUR

03 Korr 10:17 Makina për kamping  ·  Tiranë

Shitet caravan

1 EUR

02 Korr 23:03 Makina për kamping  ·  Tiranë

Shitet caravan

1 LEK

27 Qer 22:31 Makina për kamping  ·  Tiranë

Shitet caravan

1 EUR

03 Qer 10:05 Makina për kamping  ·  Tiranë

Shitet caravan

1 EUR

27 Maj 20:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Korçë

shitet passat caravan viti 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 09:25 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Elbasan

CamperVAN Ducato 2021 prodhim

30 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 21:04 Makina  ·  Dodge  ·  Grand Caravan  ·  Tiranë

Dodge Caravan 2011

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 10:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkodër

C 200 CDI

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Caravan | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione