Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cadillak - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 33

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cadillak,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Cadillak Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Maj 00:20 Makina  ·  Cadillac  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Shitet Cadillak

30 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 21:02 Makina  ·  Cadillac  ·  Eldorado  ·  Tiranë

Cadillak, 8.2 benzin. Kadillak Retro

20 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Maj 19:51 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Cadillac per pjes kemimi

230 EUR

07 Jan 17:56 Makina  ·  Cadillac  ·  CTS  ·  Kukës

Cadillak CTS4

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Gush 11:11 Makina  ·  Cadillac  ·  CTS  ·  Durrës

Cadillak CTS4

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Maj 16:08 Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

Cadillak escalade

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 18:32 Makina  ·  Cadillac  ·  BLS  ·  Tiranë

Cadillak Bls 1.9 manual

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 17:32 Makina  ·  Cadillac  ·  BLS  ·  Tiranë

Cadillak 2007 1.9 nafte 5400 euro pak i diskutushem

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 17:32 Makina  ·  Cadillac  ·  BLS  ·  Tiranë

Cadillak 1,9 nafte 2007 5500 euro

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 17:32 Makina  ·  Cadillac  ·  BLS  ·  Tiranë

Cadillak 2007 1,9 nafte 5500 euro

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 08:44 Makina  ·  Cadillac  ·  BLS  ·  Tiranë

Cadillac bls 2007 1.9 nafte

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 21:34 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Bulqizë

Cadillak per pjes kembimi

1 EUR

01 Qer 16:39 Makina  ·  Cadillac  ·  SRX  ·  Tiranë

Shitet Cadillak SRX 2014

30 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Mar 20:41 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Sarandë

Cadillak SRX

1 500 EUR

11 Shk 19:35 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Sarandë

Cadillak srx 3.6

1 500 EUR

09 Dhj 12:02 Makina  ·  Cadillac  ·  Eldorado  ·  Shkodër

cadillac

10 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 21:31 Makina  ·  Cadillac  ·  CTS  ·  Tiranë

Cadillak Cts 2.7 Benzine+Gas viti 07 Automat

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 10:21 Makina  ·  Cadillac  ·  CTS  ·  Tiranë

Cadillac stc

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 16:30 Makina  ·  Cadillac  ·  Allante  ·  Gjirokastër

Shitet cadillak Gaz+Benzin

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Tet 14:03 Makina  ·  Cadillac  ·  SRX  ·  Gjirokastër

Okazion shitet ose ndrohet

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 18:52 Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

cadillak

12 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Mar 23:18 Makina  ·  Cadillac  ·  Model tjetër  ·  Kukës

Makine

35 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 22:17 Makina  ·  Cadillac  ·  CTS  ·  Tiranë

Cadillak CTS benzin+gaz

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Jan 17:36 Makina  ·  Cadillac  ·  SRX  ·  Berat

Foristrade cadillak

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Sht 08:28 Makina  ·  Cadillac  ·  Allante  ·  Shkodër

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Korr 23:12 Makina  ·  Cadillac  ·  CTS  ·  Elbasan

U shit

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Jan 17:37 Makina  ·  Cadillac  ·  Model tjetër  ·  Kukës

Candillac benzin

15 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Nën 17:19 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 S6 BENZIN GAZ

11 000 EUR

14 Nën 22:17 Makina  ·  Cadillac  ·  STS  ·  Tiranë

Cadillak STS benzin gaz -05

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 22:42 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Cadillak cds V8

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 22:26 Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

shitet ose nderohet cadillak eskalade ext 2006

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cadillak | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione