Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedez - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 5575
Audi , 40
BMW , 19
Ford , 14
Toyota , 9
Renault , 6
Chrysler , 4
Škoda , 4
Smart , 4
Acura , 3
Ssangyong , 3
Peugeot , 3
Opel , 2
BAIC , 2
Fiat , 2
Jaguar , 2
Bentley , 2
Chevrolet , 2
Isuzu , 1
Nissan , 1
Buick , 1
Seat , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Volvo , 1
Honda , 1
Artega , 1
MG , 1
Jeep , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedez,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedez Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

31 Maj 19:26
Linku:
Makina , Tiranë

// SHITET \\ ML 350 Viti 2015

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:39
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E200 CDI Automat 2007 EVO ����✅

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fiesta

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 15:20 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ E320 CDI AUTOMAT VITI 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:20 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ EVO 220 CDI VITI 2007 AUTOMAT

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:17 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ C220 CDI AUTOMAT VITI 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:17 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ C220 CDI AUTOMAT VITI 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:11 Makina , Tiranë

Okazion!! Mercedez benz c 180 Nafte viti 2014.cel 0694092414

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:58 Makina , Tiranë

Glk Automat 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 Makina , Tiranë

BENZ EVO 220 E CLASS

6 500 EUR

Sot 14:25 Makina , Tiranë

shitet

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:12 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:12 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:03 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:30 Makina , Tiranë

mercedez Benz shitet & nderrohet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 Makina , Tiranë

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 PANORAMA !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:14 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz E-class 220 CDI, Automatik, Viti 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:51 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ E200D MANUAL 5+R VITI 94

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:29 Makina , Tiranë

E CLASS 350 / AMG LINE / FULL OPTION

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:59 Makina , Tiranë

MERCEDEZ SLK AMG 2014

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:59 Makina , Tiranë

MERCEDEZ E 200 CDI 2001

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:59 Makina , Tiranë

MERCEDEZ C 220 NAFTE 2013

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:56 Makina , Tiranë

MERCEDEZ E 280 EVO ����

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina , Tiranë

Audi A8L 4.2 TFSI 2011

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:20 Makina , Tiranë

Audi A4 Gaz Benzine Quattro

5 200 EUR

Sot 09:39
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E200 CDI Automat 2007 EVO ����✅

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 Makina , Tiranë

fuoristrade Benz ML 270 Cdi viti 2003, automat, 3500 euro

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:02 Makina , Tiranë

Kamjon Mercedez- Benz Viti 1999 18-24 4x4

31 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fiesta

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:13 Makina , Tiranë

!Okazion!Mercedez benz A class 180 naft automat viti 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:07 Makina , Tiranë

Mercedez: 180 Benzine Manual Zvicra2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:05 Makina , Tiranë

Mercedez benz

12 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:09 Makina , Tiranë

Mercedes C200 Kompressor Benzine+Gaz ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:07 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2014

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:03 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:02 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

17 500 EUR

Dje 16:02 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:59 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes Benz B class 200 Automat 2010

4 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:14 Makina , Tiranë

Okazion Benz Vito -termus+ nderim

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:28 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez-Benz A220

26 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 12:58 Makina , Tiranë

⚫️Mercedes Benz C Class 2012 Amg line⚫️

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:59 Makina , Tiranë

Okaziaon

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:49 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz E-klas

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 11:49 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedez-Benz C-Clas

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:47 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez Benz C220 CDI 2012 Look AMG

12 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:44 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez Benz C220 CDI 2012 Look AMG

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:44 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez Benz C220 CDI 2009

8 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:41 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez Benz S350 CDI 4Matic 2020 AMG Line

88 950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 10:34 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez benz E 220

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:09 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez Benz C200

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:05 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez Benz C220

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:58 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez benz S350 4MATIC

43 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 09:54 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez-Benz-C220

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedez | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione