Mercedes c class | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 3507
BMW , 61
Audi , 57
Ford , 38
Fiat , 24
Toyota , 21
Opel , 18
Peugeot , 12
Renault , 12
Citroën , 10
Volvo , 10
Seat , 9
Smart , 8
Jeep , 8
Nissan , 5
MINI , 5
Škoda , 5
Acura , 5
Porsche , 5
Lancia , 4
Cadillac , 3
Jaguar , 3
Chrysler , 2
Kia , 2
Saab , 2
Dacia , 1
Hyundai , 1
Ssangyong , 1
Dodge , 1
Aixam , 1
Tata , 1
Chevrolet , 1
01 Qer 02:21
Linku:
,

Benz c200 automatik

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 17:40
Linku:
,

Shitet GOLF 5

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:50
Linku:
,

C class 2015

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:09
Linku:
,

C Class 200 ��160 000 km Origjinale��

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:43
Linku:
,

OKAZION!! MERCEDES-BENZ S420 cdi 2007

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 16:47 ,

RENAULT KOLEOS 2.0 NAFT 2009 AUTOMATIK 4X4

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:47 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT AUTOMATIK 2007 FULL ��������

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:46 ,

BMW 320 i VITI 2013 AUTOMATIK FULL ����

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 16:46 ,

C CLASS 220 NAFT 2008 ELEGANCE 200.000 KM ��������

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:45 ,

C CLASS 220 NAFT AUTOMATIKE 2008 199.000 KM

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:45 ,

Mercedes Benz S-Class 320CDI Nafte,Automatike,Full

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:45 ,

C 300 4 MATIC VITI 2012 AMG LOOK FULL����

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:44 ,

GOLF 5 2.0 NAFT GT ORIGJINAL 2008 183.000 KM FULL

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:36 ,

Mercedes Benz C220 EVO Avantgarde 2004 Automat

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:36 ,

Mercedes-benz c 270 nafte

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:35
Linku:
,

❌OKAZION❌C CLASS 200,ZVICER,BENZIN/GAZ,AUTOMAT

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:35 ,

Mercedes C220~ Viti 2014~ 190 Km Origjinale Me Lib

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:32 ,

shitet

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:32 ,

MAKINA ME QERA 20 EURO DITA cmime konkuruese

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:31 ,

BMW 520 BENZIN+GAZ STAGG.AUTOMATIKEEEEEEEEE 2005

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:31 ,

FIAT 1.9 NAFTE 4 X 4 OKAZIONNNNNNNNNN 2007 FULLLL

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:22 ,

Merceses Benz C200 B/G

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:19 ,

OKAZIONN VW TOUAREG 2.5 TDI 4X4 MANUALE 2005

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:16 ,

Mercedes C220 Avantgarde BlueEfficienc

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:15 ,

Mercedes C220 Avantgarde BlueEfficienc

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:15 ,

Okazion C Class 220 Naft 124.000 Km Origjinale !!!

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:14 ,

Okazion C320 2009 Pa Taks Lluksi

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:14 ,

Okazion C Class 220 Full 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:10 ,

Golf 4 /1.4B.Gaz/Letra deri 2021

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:06 ,

Mercedes-Benz C class 2008

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:05 ,

▪︎Shitet C Class 220 Cdi Diesel▪︎Automat▪︎Vit 2005

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 ,

Shitet ford okazion super ekonomik

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:04 ,

●Shitet▪︎Mercedes C 200 Cdi▪Automat▪Viti 2013

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:03 ,

●Shitet▪︎Mercedes C 220 Cdi▪Automat▪Viti 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:02 ,

Mercedes benz C220

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:01 ,

■ Pjese Kembimi SHEHU ■ Mercedes dhe Volkswagen■

100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:01 ,

■ Pjese Kembimi SHEHU ■ Mercedes dhe Volkswagen ■

100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:00 ,

■ Auto-Shehu ■ Goma dhe Disce ■

100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:57 ,

●SHITET▪MERCEDES▪︎C Class Avangard 220 Cdi▪Automat

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 ,

Okazion Mercedes Benz E 220 evo automat.full 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:55 ,

Mercedes benz C220

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:55 ,

Mercedes benz C220

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 ,

seat coedoba 1.9 naft viti 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:54 ,

Mercedes C klas Avantgarde AUTOMAT 220 Diesel 2008

6 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:51 ,

❌❌❌ Bmw X5 3.5d Bi-Turbo 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:51 ,

❌❌❌Ml 350 BlueTec 2013 AmG Line MAXXX FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:50 ,

Mercedes Benz EVO �� shitet / nderrohet ��

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:49 ,

-C Class 220 Cdi Automat///-Avantgarde!!!!

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:48 ,

-C Class 320 Cdi W204 Automat////-Avantgarde!!!!

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:46 ,

E Class 280 Evo

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:43
Linku:
,

OKAZION!! MERCEDES-BENZ S420 cdi 2007

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:42 ,

shitet

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:42 ,

shitet

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:42 ,

SHITET

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:41 ,

Mercedes C220 Avantgarde BlueEfficienc

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim