Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 200 Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Mercedes-Benz 200 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:49 Makina , Korçë

Shitet per arsye emigrimi

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:45 Makina , Fier

Sprinter 8+1 Benzin Gaz 2012

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 00:33 Makina , Korçë

Mercedes benz

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:23 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benz

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:20 Makina , Kavajë

SHITET C CLASS w204 C200 BLUEFICENS 2010-2011

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46
Linku:
Makina , Tiranë

C Class C200 CDI

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:28 Makina , Shkodër

Mercedes benz w123 200 naft

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:12 Makina , Tiranë

benz 200 naft manuale me letra super gjende 1450€ 0683245003

1 450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:01 Makina , Fier

Benz C Class Ekstra Full, AMG line, 200 Kompresor, Panorama

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:50 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet c class automatik viti 2007 nafte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:00 Makina , Lezhë

Shitet sprinter 13 + 1

6 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:52 Makina , Tropojë

Mercedes-Benz 200 D,

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:41 Makina , Korçë

Mercedes

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:34 Makina , Tiranë

Shitet C class 200 CDI 2012

11 009 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:12 Makina , Fier

EVO 200 NAFT 2008 AUTOMATIK

6 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:11 Makina , Fier

Mercedes . Automatike

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:39 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet Mercedez E class 200 EVO Automat shira

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:39 Makina , Fier

B 200 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

2 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:43 Makina , Elbasan

c200 disel

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:40 Makina , Tiranë

E class viti 2007 200 automat super gjendje

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:20 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz W124 coupe /Nderrohet

6 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:01 Makina , Tiranë

c class kamio automat 200 nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:10 Makina , Fier

Sprinter Benzin Gaz 1+1 2012

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 06:23 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E-Class 200 Automatik

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 23:15 Makina , Tiranë

Shitet mercedes benz

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 23:13 Makina , Tiranë

Shitet mercedes benz

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 23:10 Makina , Korçë

w210

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 19:47 Makina , Korçë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 19:33 Makina , Berat

Okazion makin ne shitje

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 19:01 Makina , Elbasan

Mercedez-Benz w200

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Mar 18:35 Makina , Tiranë

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 17:39 Makina , Tiranë

❗️Okazion ❗️B-Class 2009 Automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 15:41 Makina , Berat

shitet mercedes benz 200

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Mar 13:30 Makina , Tiranë

Ndrohet Mercedes Benc e class W212 Viti 2011 200CDI

9 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 12:48 Makina , Durrës

✅ Shitet super OKAZION ✅

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 12:14 Makina , Gramsh

Benz W124

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 10:09 Makina , Tiranë

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 23:04 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ E200 KOMPRESOR

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 20:27 Makina , Lushnjë

Okazion !!C klass automat full nga belgjika����

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 20:05 Makina , Durrës

C klas naft 200 Evo viti 2006 manual me kondicione ne gjendj

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 19:14 Makina , Shkodër

SHITET MERCEDES BENZ

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 18:50 Makina , Korçë

Mercedes Benz 124

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Mar 17:39 Makina , Lushnjë

mercedes antik

20 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Mar 17:10 Makina , Tiranë

❗️Okazion ❗️B-Class 2009 Automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 15:37 Makina , Tiranë

Okazion shitet Mercedes-benz 200

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 15:19 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C200 EVO

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 12:03 Makina , Tiranë

Okazion Shitet Benz C204

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 11:28 Makina , Tiranë

shitet benc 211 benzin-gaz automat

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 07:11 Makina , Tiranë

Shitet w124 automat

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Mar 01:54 Makina , Fier

Mercedes-Benz c200 benzin gaz

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Mercedes-Benz 200 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione