Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz 190 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1491
Audi , 338
BMW , 189
Volvo , 159
Ford , 153
Toyota , 117
Land Rover , 90
Opel , 61
Fiat , 55
Porsche , 27
Seat , 24
Nissan , 23
Citroën , 23
Peugeot , 20
Hyundai , 19
Smart , 19
Mazda , 14
Renault , 13
Škoda , 11
Jeep , 9
MINI , 8
Jaguar , 8
Honda , 8
Lancia , 6
Chevrolet , 6
Hummer , 5
Chrysler , 4
Suzuki , 4
Kia , 4
Acura , 4
Ssangyong , 4
Cadillac , 3
BAIC , 2
Infiniti , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz 190,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz 190 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

�� 2017 - Jaguar F-Pace 20d R-Sport

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:38
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

❌���� VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMAT 4x4����❌

8 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 23:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

✅️ Porsche Cayenne ✅️

23 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
01 Mar 10:33
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2013 Automat

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:42
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford Transit Connect versioni L okazion

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online

Sot 06:36 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Berat

Hyundai santaffe 2.2 naft viti 2016

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Korçë

���� Volkswagen Golf V Plus DSG ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C180 Kompressor ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

���� Volkswagen Passat 2.0 TDI DSG ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

���� Mercedes Benz CLS 350d����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

Mercedes B klase 220 automat viti 2012

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes 220 automat viti 2013

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:35 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

VOLVO XC-60 2.4 naft viti 2014

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:35 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

VOLVO XC-60 2,4 naft viti 2014

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:35 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine Automat -16

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:35 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

VOLVO XC-60 automat 2.4 naft viti 2010

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:35 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Berat

Volvo XC-90 2.4 naft viti 2011

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:34 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Nisan Qashqai viti 2015

13 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:34 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Nisan qashqai 1.6 naft viti 2015

13 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes E klase 220 viti 2014

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Mercedes C-220 automat viti 2013

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Berat

Mercedes E-280 cdi automat viti 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Berat

Glk 220 4-matic viti 2013

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

Mercedes Benz 220 automat viti 2014

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Berat

KADI MAXI 1.9 TDI viti 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:31 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Berat

Audi SQ5 3.0 naft viti 2015

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:31 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Berat

Audi Q5 2.0 naft viti 2010

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:30 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 viti 2016

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 06:30 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Berat

Audi Q3 2.0 naft viti 2014

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 06:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Golf Vll motorr 2.0 naft viti 2013

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Golf-6 2.0 naft viti 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Golf Vll motorr 2.0 viti 2014

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:27 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Berat

Audi A7 3.0 tdi viti 2013

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:27 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 automat viti 2013

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:26 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

2014 Mercedes Benz GLK 250 BlueTec

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

B- Class 180d (NAFTE) PANORAMA

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:05 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 8G PANORAMA 3.0 TDI(NAFTE)

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:05 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 8G PANORAMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ ML350 (distronic+masazh) amg look

17 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

�� 2017 - Jaguar F-Pace 20d R-Sport

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:39 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 2997cc nafte OKAZION

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:39 Makina  ·  Peugeot  ·  508  ·  Tiranë

Peugeot 508 nafte vitit 2011 okazion

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 05:39 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 3.0 TDI 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:01 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Pogradec

Toyota Land Cruiser Prado 60th Anniversary 2011 Automat

34 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:01 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Pogradec

Jeep Wrangler 3.6 benzine OFFROAD 2015 Automat/ Nderrohet

47 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 02:01 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Pogradec

E vecante ne treg Toyota Land Cruiser200 4.5nafte V8 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:50
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:33 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:32 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 3.0 supercharger 2010 okazion

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:32 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

B class Automat

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:30 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford fiesta 1.2 benzin&gaz

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:00 Makina  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Tiranë

Toyota B/Gaz Automatik Avensis Executive 2.0

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:51 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Lushnjë

‼️OKAZION‼️ 5000€ FORD MONDEO SUPER GJENDJE

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz 190 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione