Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

E clas 220 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1073
Audi , 24
BMW , 13
Ford , 12
Toyota , 8
Opel , 3
Škoda , 3
Mazda , 2
Fiat , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Nissan , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Lotus , 1
Seat , 1
Hummer , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Honda , 1
Smart , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E clas 220,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj E clas 220 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:40 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 Automat 4x4 ��������

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:24 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2013

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:24 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:20 Makina , Tiranë

Ford Focus 1.6 nafte, viti 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:36 Makina , Tiranë

E class 220 cdi

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:40 Makina , Kavajë

E clas 220 nafte 2009 , 5400€ i diskutueshem mundesi ndrimi

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:34 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 Makina , Fier

C clas 220

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:08 Makina , Tiranë

�� SHITET 2011 C Class Mercedes-Benz C300 PANORAMIC me targa

8 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:31 Makina , Fier

Shitet c clas 220 evo

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:24 Makina , Tiranë

Shitet C250 V6 Benzine Viti 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:08 Makina , Elbasan

GOLF 5 Automat

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:09 Makina , Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

c class 2001 naft

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:53 Makina , Elbasan

MERCEDES BENZ E CLAS PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 10:58 Makina , Tiranë

mercedez Benz shitet & nderrohet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 22:52 Makina , Tiranë

Mercedes benz E Clas 220

10 300 EUR

19 Sht 21:05 Makina , Tiranë

Audi A8 4.2 TDI FULL !! ������������

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 16:34 Makina , Durrës

Ford fiesta automat

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Sht 12:58 Makina , Elbasan

OKAZION E-350 2011 PA TAKS LLUKSI

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 11:59 Makina , Kukës

E clas 220 Automat i 2004

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
18 Sht 20:22 Makina , Elbasan

Shitet VW POLO 1.2 benzin

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 11:16 Makina , Tiranë

Porsche Panamera S 4.8 2013 Carbon Edition

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Sht 07:56 Makina , Elbasan

benz c clas 220

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 10:21 Makina , Elbasan

Mercedes benz

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 20:53 Makina , Kukës

Shitet dhe nderrohet

6 222 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 16:06 Makina , Vlorë

Mercedes Benc E Clas 220 2014

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Sht 09:39 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ E CLAS PRODHIM 2018

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 02:57 Makina , Tiranë

Shitet C250 V6 Benzine Viti 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 22:45 Makina , Tiranë

Voklswagen Jetta 2.5 SE - 2012 Okazion

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 02:59 Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen Golf 7 GTD 2.0 TDI FULL ✅

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 23:03 Makina , Tiranë

Mercedes benz benc 200 karavan 202

1 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Sht 13:54 Makina , Elbasan

E Clas 220 viti 2016

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 01:08 Makina , Elbasan

Mercedes benz

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 09:58 Makina , Durrës

Shitet E clas 220 avangard

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Sht 21:19 Makina , Shkodër

Mercedes Benz

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Sht 15:53 Makina , Korçë

E CLAS 220

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Sht 14:42 Makina , Tiranë

Shitet

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Sht 12:08 Makina , Durrës

Mercedez Benz C-clas 220

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 21:26 Makina , Tiranë

Audi A6

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 00:03 Makina , Tiranë

PORSCHE Macan S Diesel 3.0 PDK Chrono ����

31 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Gush 16:16 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 900 EUR

28 Gush 16:15 Makina , Tiranë

SKODA FABIA SW 1,6 nafte

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Gush 21:22 Makina , Fier

shitet w211 e clas 220 avanagard 2005 portobagazh

3 800 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Gush 19:08 Makina , Tiranë

Mercedes C300 4-matik b/g 2012

11 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 23:43 Makina , Tiranë

Mercedes C230 Kompresor

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gush 21:29 Makina , Tiranë

Shitet C Clas 220

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 12:06 Makina , Korçë

MERCEDES C class 220 1997 -0692625939

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Gush 23:47 Makina , Tiranë

Shitet : Mercedes- Benz

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E clas 220 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • E clas 220 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf
  • E clas 220 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 200
  • E clas 220 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • E clas 220 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • E clas 220 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 350 | E-Class
  • e clas 220 në kategorinë All Category
  • E clas 220 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 280 | E-Class
  • E clas 220 në kategorinë Automjete
  • E clas 220 në kategorinë Makina
  • E clas 220 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione