corsa | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Opel , 3948
Audi , 207
BMW , 179
Ford , 176
Toyota , 79
Fiat , 62
Nissan , 47
Peugeot , 37
Renault , 33
Citroën , 27
Land Rover , 26
Smart , 21
Mitsubishi , 16
Volvo , 16
Jeep , 14
Hyundai , 13
Lancia , 13
Seat , 11
MINI , 10
Porsche , 10
Mazda , 8
Škoda , 8
Jaguar , 8
Chrysler , 7
Saab , 5
Honda , 5
Suzuki , 4
Chevrolet , 4
Dodge , 3
Dacia , 2
Kia , 2
Acura , 2
Ssangyong , 2
Lincoln , 2
Subaru , 2
Tata , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Bentley , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe corsa , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj corsa Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:12
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA RAV4, 2.2NAFTE, D-4D, NAVIGATOR, LEKURE ETJ....

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 20:29
Linku:
,

Passat

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:31
Linku:
,

Opel Insignia 2012 2.0 Cdti Diesel 150th Edition.

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:50
Linku:
Dyqani ,

Okazion C 280 v6 benzine 4x4 2006 nga zvicra

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49
Linku:
,

SHITET MERCEDES C220

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 13:58 ,

❌SHITET A CLASS 150 BENZINE+GAZ VITI 2007❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:58 ,

❌SHITET C200 CDI/VITI 2006/191.000KM❌���� ����

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:58 ,

MERCEDES E270 CDI AUTOMAT ☎️0695513543

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58
Linku:
,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:57 Dyqani ,

AUDI A3 ✅VITI 2008✅ AUTOMATIK✅ GJENDJE PERFEKTE

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 ,

AUDI A6 QUATTRO VITIT 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:56 ,

vw caddy 1.6 benzin+gaz ����

5 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 ,

OKAZION MERCEDES BENZ E350 CDI

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 ,

Shitet Mercedes C 220 Super Gjendje

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 ,

Shitet Bmw Seria 525i Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 ,

Shitet Vw Touran Super Gjendje

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 ,

Opel Corsa Benzin-Gaz 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:54 ,

Mercedes benz c class 220

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:54 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:54 ,

Opel Corsa Benzin Gaz Fabrike 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:54 ,

Shitet c class c180 kompresor

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:54 Dyqani ,

C CLASS 220✅ AUTOMATIK✅ VITI 2005✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:53 ,

Shitet Volkswagen Golf 5

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:52 ,

Bmw E46

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:50 Dyqani ,

Golf 51.6 Benzin +Gaz

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:50 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:50 Dyqani ,

Suzuki Swift 1.3benzin+Gaz 4x4 mundesi nderimi

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:49 Dyqani ,

Hyndai i20 kamio Automatike

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:48 ,

Shitet Toyota Aygo

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:47 ,

Shitet Volkswagen Sharan

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:47 ,

Renault Scenic Automat

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:44 ,

Hyundai Santa Fe 2014 2.0 Diesel

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:42 Dyqani ,

Opel Corsa 1.7 CDTI-125Cavali- Viti 2009-‼️

3 333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:42 Dyqani ,

Opel Astra 1.6nafte viti 2015 Full opsion

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 13:39 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:39 ,

E270 avantgarde automat ardhur nga ZVICRA��������

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:39 ,

AUDI A6 2.4 BENZIN SAPO ARDHUR NGA ZVICRA������������

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39 ,

AUDI A6 2.4 BENZINE ZVICRA������������

52 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 ,

BMW X5 ///M-PERFORMANCE

11 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 ,

Toyota Yaris 1.4 D Automat

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:37 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFTE

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:37 ,

VW GOLF V AUTOMATIK

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:36 ,

FORD TRANSIT 2.4 DIESEL 2011

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:36 ,

Opel Corsa 2009 AUTOMAT - B/G

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:35 Dyqani ,

Mercdes benz S500 benzin+gaz

13 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:34 Dyqani ,

Mercedes Benz S Class 420cdi

12 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:32 ,

Opel 2008 benzin gaz

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:31 ,

C-Class 220 EVO 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 ,

Audi Q7+liber sherbimesh

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 ,

Seat Altea 2006 automatik

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:31 ,

Ford FiestaTitanium 2010 benzin/gaz BRC

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj corsa | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • corsa në kategorinë Makina
  • corsa në kategorinë Makina
  • Corsa në kategorinë Makina
  • Corsa në kategorinë Makina
  • Corsa në kategorinë Makina
  • corsa në kategorinë Makina
  • corsa në kategorinë Makina
  • Corsa në kategorinë Makina
  • Corsa në kategorinë All Category
  • Corsa në kategorinë Makina

Në fillim