Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benzin gas - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1318
Ford , 454
Opel , 418
Audi , 336
BMW , 293
Fiat , 242
Renault , 160
Peugeot , 114
Toyota , 112
Citroën , 89
Chevrolet , 77
Nissan , 76
Volvo , 64
Seat , 58
Porsche , 43
Škoda , 40
Hyundai , 40
Jeep , 40
Honda , 39
Mazda , 37
MINI , 37
Suzuki , 36
Alfa Romeo , 32
Lancia , 30
Jaguar , 27
Mitsubishi , 19
Chrysler , 18
Land Rover , 18
Daihatsu , 16
Rover , 14
Kia , 11
Smart , 10
Saab , 9
Dodge , 8
Daewoo , 7
Subaru , 7
Cadillac , 6
Hummer , 5
Lincoln , 5
Acura , 4
Infiniti , 4
Lada , 3
Ssangyong , 3
Dacia , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
DeTomaso , 1
Landwind , 1
Pontiac , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benzin gas,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benzin gas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 20:36
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes benz E350 Benzin-gas

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:41
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedens-Benz

3 700 EUR


Sot 19:36 Makina , Pogradec

SHITET GOLF 5 BENZIN + GAS 1.4 VITI 2006 MANUALE ME DOGANE

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:36 Makina , Lushnjë

Toyota Auris benzin/gaz 2009��������

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:10 Makina , Fier

MERCEDES-BENZ S CLASS

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:52 Makina , Tiranë

Shitet volvo xc60 Premier Edicion 2015 full opsion

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:45 Makina , Tiranë

Shitet volvo xc60 polistar edicion 2015 full opsion

18 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:42 Makina , Lushnjë

VW GOLF 5 PLUS, 1.6 BENZINE + GAS, VITI 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:38 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 528i Benzin-Gas

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 17:18 Dyqani Makina , Durrës

SEAT ALTEA BENZINE GAS 1.4 VITI 2008 ME DOGANE SUPER EKONOM

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 17:17 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ A-KLAS 150 BENZIN GAS AUTOMAT VITI 12/2009 ME

4 770 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:17 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ A-KLAS BENZIN/GAS 1.5 MANUALE VITI 2006 ME DO

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 17:17 Dyqani Makina , Durrës

CHERVOLET AVALANCHE BENZINE GAS 5.3 PA TAKSE LUKSI ME DOKUME

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 17:13 Dyqani Makina , Durrës

MAZDA 2 BENZIN/GAS 1.3 VITI 2012 ME DOGANE TE PAGUAR NE GJEN

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 17:13 Dyqani Makina , Durrës

HONDA JAZZ AUTOMATIKE BENZIN/GAS 1.4 VITI 2005 ME DOGANE TE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:09 Dyqani Makina , Durrës

VW CADY BENZIN/GAS 2.0 ECO FUEL VITI 2010 ME DOGANE TE PAGUA

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 17:09 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOKUS 1.6 BENZINE/GAS VITI 2007 ������

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:49 Makina , Elbasan

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN GAS

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:35 Makina , Durrës

Okazionn Fiesta Benzin GaS

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:03 Makina , Tiranë

Nisan Qashqai 2.0 Benzin Gas 4x4 2007.

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:53 Makina , Fier

Porsche Cayenne 3.2 B-Gas Okazion

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 Makina , Fier

C300 benzine/gas AMG line

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:23 Makina , Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

7 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:58 Makina , Tiranë

Golf 4 1.6 B&G 1998

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 14:52 Makina , Elbasan

Shitet ose ndrrojet

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:48 Makina , Tiranë

Shitet Okazion ��

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:45 Makina , Elbasan

VW POLO AUTOMAT

5 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:50 Makina , Durrës

VW PASSAT CC 2.0 benzin+Gas

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 11:31 Makina , Elbasan

Shitet Peugeot 307, benzin & gas!

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Online
Sot 10:50 Makina , Lushnjë

BMw X5 2009 160 mij km Benzin gaz sapo targuar

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 10:43 Makina , Durrës

Okazion Jeep Patriot Benzin Gaz

6 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:40 Makina , Durrës

AUDI A6 2.4 BENZIN/GAS AUTOMATIKE VITI:2007 FULL OPTION

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:36 Makina , Durrës

C 300 BENZIN/GAS VITI:2012 FULL OPTION SHUM E VECANT

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 Makina , Durrës

TIGUAN 2.0 BENZIN/GAS VITI:2009 AUTOMATIKE

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:33 Makina , Elbasan

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN GAS

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 Makina , Elbasan

SEAT IBIZA 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 Makina , Tiranë

VW PASSAT

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 Dyqani Makina , Fier

Ford Fiesta viti 2014 1.4 95cv benzin-gas

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 09:40 Dyqani Makina , Fier

Nisan Micra viti 2016 1.2 80cv benzin-gas

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:39 Dyqani Makina , Fier

Seat Altea XL 1.6 benzin-gas

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 09:38 Dyqani Makina , Fier

Ford Fiesta 5p viti 20091.4 benzin-gas 96cv

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 09:33 Dyqani Makina , Fier

Chevrolet Matiz viti 2009 800cc benzin-gas

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 09:32 Dyqani Makina , Fier

Fiat Bravo viti 2009 1.4 16v 90cv benzin-gas

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 09:32 Dyqani Makina , Fier

Chevrolet Spark viti 2013 1.0 lt 68cv benzin-gas

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online
Sot 09:32 Dyqani Makina , Fier

Fiat Punto Evo viti 2011 1.2 benzin-gas

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 09:31 Dyqani Makina , Fier

Opel Meriva viti 2008 1.4 16v 90cv benzin-gas

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:31 Dyqani Makina , Fier

Lancia Ypsilon 1.4 benzin-gas 2010

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Fiat Panda viti 2011 ▫️1.4 benzin-gas 77cv

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 09:26 Makina , Tiranë

Toyota benzin gas

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:18 Makina , Tiranë

OKAZION BMW SERIA 5 525i BENZIN-GAZ LOOK M AUTOMAT ����

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:09 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:02 Makina , Fier

Mercedes c180 kompressor benzin gas 2006 benzin gaz

4 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benzin gas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione