Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kamjoncin - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 26
Renault , 8
Nissan , 5
BMW , 4
Fiat , 3
Kia , 2
Aixam , 1
Alpina , 1
Audi , 1
Honda , 1
Isuzu , 1
KTM , 1
Opel , 1
Peugeot , 1
Ssangyong , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamjoncin,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kamjoncin Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Sht 11:10 Makina , Tiranë

Ford Transit

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 18:28 Makina , Tiranë

Shitet

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Sht 12:10 Makina , Tiranë

Shitet

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Gush 22:17 Makina , Tiranë

Makin

11 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 08:58 Makina , Tiranë

Kamjoncin Mitsubish vetshkarkuse 3.5 tonshe

10 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Qer 19:18 Makina , Pogradec

Kamjoncin ford vetshkarkus

4 500 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 10:08 Makina , Tiranë

shitet kamjoncin ford transit me letra 2003 06884152566

4 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Maj 15:28 Makina , Sarandë

Sprinter

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 05:40 Makina , Durrës

Okazjon arsye mos perdoroimi

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 22:02 Makina , Shkodër

Sprinter kamjoncin 313

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 08:55 Makina , Durrës

Okazjon

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 00:29 Makina , Durrës

Shitet ose ndrrohet me fugon ose kamjoncin

5 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 18:25 Makina , Shkodër

Sprinter 313 kamjoncin mercedes benc

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 19:42 Makina , Shkodër

Kamjoncin Sprinter 313

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 18:57 Makina , Durrës

Okazjon shitet ose ndrrohet me kamjoncin ose me karrotrec

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 17:49 Makina , Shkodër

Kamjoncin Sprinter 313

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 21:12 Makina , Fier

Kerkoj kamjoncin dopjo gom pa letra

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Tet 08:12 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 410

4 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Tet 08:49 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

4 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Tet 21:05 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

4 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Tet 16:21 Makina , Tiranë

Kamjoncin Mercedes Benz 410

4 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Tet 12:51 Makina , Tiranë

Kamjoncin Mercedes Benz 410

4 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Tet 17:17 Makina , Tiranë

Kamjoncin Mercedes Benz 410

4 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Korr 11:22 Makina , Shkodër

Pa letra

2 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 10:11 Makina , Tiranë

Okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Qer 06:52 Makina , Elbasan

Shitet kamjoncin

6 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 15:14 Makina , Fier

0694761220

1 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Maj 14:43 Makina , Fier

SHITET kamjoncin super gjendje Nr0694761220

1 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Maj 10:29 Makina , Durrës

Shitet ose ndrrohet me kamjoncin ose fugon

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Maj 07:47 Makina , Fier

SHITET 0692437353

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Maj 11:37 Makina , Fier

Shitet Nr0694761220. 0692437353

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Maj 09:14 Makina , Krujë

Kamjoncin

5 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 16:45 Makina , Shkodër

Kamjoncin benz

5 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 16:40 Makina , Durrës

Shitet ose ndrrohet me fugon ose kamjoncin

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Pri 10:51 Makina , Tiranë

shitet kamjoncin vetshkarkuse

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 11:49 Makina , Tiranë

Shitet Kamioncina

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 12:10 Makina , Tiranë

Okazion mercedez- benz kamjoncin 3.5 ton

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 16:15 Makina , Tiranë

Okazjon

9 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 06:43 Makina , Durrës

Shitet ose ndrrohet me fugon ose kadin

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 07:08 Makina , Lushnjë

Mercedez Benz 2080 D

1 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
09 Shk 22:32 Makina , Shkodër

benz

6 300 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Shk 12:30 Makina , Tiranë

Nissan kamjoncin

12 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Shk 13:34 Makina , Tiranë

Kamjoncin Nissan

12 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Jan 17:20 Makina , Tiranë

Shitet vw LT35

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 16:23 Makina , Tiranë

Kamjoncin ford tranzit

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 16:15 Makina , Tiranë

Kamjoncin ford tranzi 1997

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 13:27 Makina , Shkodër

shitet

6 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 05:41 Makina , Lushnjë

OKAZION Kamjoncin Mercedes Benz 6+1

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 05:41 Makina , Lushnjë

OKAZION Kamjoncin Mercedes Benz 6+1

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 05:41 Makina , Lushnjë

OKAZION Kamjoncin Mercedes Benz 6+1

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamjoncin | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione