Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rulot | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 10
Fiat , 6
Acura , 2
BMW , 2
Jeep , 2
Nissan , 1
Smart , 1
Wiesmann , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rulot,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Rulot Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Korr 01:55 ,

Bmw 525 2008

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Korr 16:42 ,

makina me qera

25 EUR /

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Korr 11:15 ,

Shitet nderrohet me makin te vogel fiat citroen toyota

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Maj 15:44 ,

Camper

4 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 15:25 ,

Rulot Camper

4 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Maj 13:50 ,

Rulot Camper ❌Okazion❌

4 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 21:42 ,

Rulot Camper

4 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 16:58 ,

Rulot Camper

4 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Maj 15:22 ,

Rulot Camper

4 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Maj 17:57 ,

Rulot Camper

4 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Pri 11:40 ,

Rulot

4 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Mar 23:23 ,

Rulot

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Jan 20:26 ,

Rulot Okazion vetem per pak dit

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Dhj 14:38 ,

Rulot Nissan

11 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Jan 10:40 ,

SHITET MERCEDES BENZ 240 #W123

4 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Jan 21:35 ,

SHITET MERCEDES BENZ 240 W123

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1983
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
30 Maj 21:51 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 09:34 ,

Mercedes Benz CLS 320 cdi

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 20:37 ,

Shitet rulot

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 20:42 ,

Rulot

8 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Nën 21:27 ,

Rulot

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 22:04 ,

Shitet makine rulot per biznes

10 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Korr 21:40 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 10:03 ,

RULOT CAMPER

20 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 13:21 ,

RULOT CAMPER

20 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 18:51 ,

rulot Shitet ose Nderrohet

5 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
15 Tet 15:13 ,

Rulot ford olzion 50 mi km

8 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Gush 08:50 ,

Fiat OM Rulot.

300 000 LEK

Viti: 1980
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Jan 14:49 ,

Shitet rulot Fast Food

7 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Jan 12:11 ,

Rulot

7 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Sht 17:22 ,

Shitet rulot fast food

9 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Korr 21:39 ,

Jeep Wrangler -92

11 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Korr 21:23 ,

Jeep Wrangler -92

11 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Pri 13:25 ,

mercedez benc rulot fast fud.

9 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rulot | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione